Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Je Alkotox účinný?
#65438
Je Alkotox účinný? Před 1 rok, 1 měsíc  
Dobrý den všem,

ráda bych se zeptala, zda někdo z vás má zkušenosti s lékem Alkotox pro léčbu alkoholismu. Můj manžel bojuje s touto nemocí už nějakou dobu a hledáme účinný způsob, jak mu pomoci.

Narazila jsem na recenze na internetu, které hovoří o účinnosti léku Alkotox. Nicméně, stále mám pochybnosti, zda je tento lék skutečně účinný. Ráda bych slyšela názory lidí, kteří jej už používali nebo znají někoho, kdo jej užíval.

Pokud máte s lékem Alkotox pozitivní zkušenosti, ráda bych se dozvěděla více o jeho účinnosti a jak dlouho trvá, než se projeví jeho účinky. Pokud máte nějaké další tipy nebo rady pro léčbu alkoholismu, budu vděčná za jakékoliv informace.

Děkuji vám všem předem za vaše rady a zkušenosti.

S pozdravem,

Michaela
michaelasvobodova68
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
poradimesi.cz
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65442
Re: Je Alkotox účinný? Před 1 rok  
O Alkotox nevim, co jsem si vygooglila, tak mi prijde neco jako Antabus. Je zvlastni, ze je k dostani bez predpitu, moc bych tomu neverila.

V Americe slavi uspechy Naltrexone a Vivitrol.Naltrexone je formou tabletky denne na potlaceni bazeni. Tento lek se da pouzit i pro kontrolovane piti, protoze nevyzaduje abstinenci. Stejne lecivo je obsazeno i v leku Vivitrol, ktery se ale podava formou injekce jednou za mesic. V Cesku myslim, ze je k dostani lek Mysimba, ktery funguje na stejnem principu, potlaci chute. Mysimba se primarne inzeruje na potlaceni chute u hubnuti. Vygooglujte si to a nastudujte si.
Ms_Praha
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65445
Re: Je Alkotox účinný? Před 1 rok  
..."toť-toto je určite účinnejšie!!!"

1url.cz/4rPY8

...("natrvalo /z/mení paradigmu myslenia alkoholika".)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65448
Re: Je Alkotox účinný? Před 1 rok  
Ja napsal:
..."toť-toto je určite účinnejšie!!!"

1url.cz/4rPY8

...("natrvalo /z/mení paradigmu myslenia alkoholika".)


Lidé od nepaměti hledají rychlá řešení, která většinou nikam nevedou. Kdo chce kam, nejlépe mu vyhovět
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66121
Re: Je Alkotox účinný? Před 5 měsíce, 3 týdnů  
Antabus bez předpisu - euhealth24.com/cs/drug/antabuse
Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
ogorbunkeee
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter