Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Masáž s pokračováním
#66173
Masáž s pokračováním Před 3 měsíce, 2 týdnů  
Nedávno jsem na nějakém fóru našel zajímavý příběh o masáži, která skončila sexem. Co si o tom myslíte? Chtěli byste to vyzkoušet? Uvědomuji si, že po tom příběhu bych opravdu chtěl dostat dobrou masáž od krásné dívky a poté ji pořádně ošukat. Mimochodem bydlím v Teplicích kdyby měl někdo zájem můžete napsat. A pokud máte nějaké informace můžete napsat sem.
Harry Wallker
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66180
Re: Masáž s pokračováním Před 3 měsíce, 2 týdnů  
Nikdy předtím jsem žádný takový neměl, ale myslím, že je to super. Alespoň když si to člověk přečte a začne si to představovat, tak se mi to líbí. Myslím, že bys měla hledat holky na sex teplice, které prostě umí masírovat a všechno vyjednat. Protože najít maséra, který bude souhlasit se sexem, bude těžší. Takže si myslím, že se to dá úplně zvládnout. Taky jsem ti trochu napověděla. Tam najdeš holku všech chutí a schopností, masáž není výjimkou.
Max Vanisch
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66185
Re: Masáž s pokračováním Před 3 měsíce, 2 týdnů  
Pokud máte zájem o masáž, měli byste vždy respektovat hranice maséra nebo masérky a vyhýbat se jakýmkoli nevhodným návrhům či chování. Pokud byste měli za úkol najít partnera nebo partnerku, se kterým byste mohl/a sdílet intimní chvíle, měli byste hledat vzájemný souhlas a komunikovat o svých očekáváních a hranicích.
Bob14
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter