Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: přítel
#7156
přítel Před 12 rok, 5 měsíce  
Dobrý den chtěla bych se zeptat na přítele..mám dojem že má probléms alkoholem..zhruba dvakrát týdně chodí do hospody a když začne pít nedokáže přestat..jednou týdně se zpije tak že nemůže chodit..už sem to konzultovala i s jeho rodiči a mělo by se to co nejrychleji řešit..co mám dělat? že přestane pít už sliboval několikrát..mám mu dá nějaké ultimátum nebo ho zkusit přemluvit k léčbě? ale on si hlavně myslí že má vše pod kontrolou..pomůžou zákazy? nebo co mám dělat?
carrlotta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7157
Re: přítel Před 12 rok, 5 měsíce  
Carlotto, dej mu přečíst pár příběhů z této diskuze.Všichni jsme byli přesvědčeni, že máme alkohol pod kontrolou, moc jsme se spletli, málem nás zabil.Není ostuda se léčit, přestat pít,žít dobrý život.S alkoholem nedojde nikam.Zkus ho vzít na AA, jistě jsou u Vás poblíž, tam mu dojde, s čím si zahrává, možná do léčebny pak půjde sám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter