Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkohlik 19 let
#7281
Alkohlik 19 let Před 12 rok, 4 měsíce  
Dobrý den chci se svěřit i poradit je mi 19 let a už 3 roky tedy od 16 piju nadměrně alkohol.Před třemi měsíci jsem byl jenom na pouhé detoxikaci ve Fakultní nemocnici v Olomouci po té co jsem vylezl od tam jsem po čtrnácti dnech začal zas pít dneska jsem byl u psychiatricky a nabízela mi léčebnu ve Šternberku nebo v Bílé Vodě takže mám dotaz jestli nevíte která léčebna je lepší a jestli bych to měl podstoupit vůbec tu léčbu piju 1 Litr Whisky denně.
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7283
Re: Alkohlik 19 let Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj, neporadím která léčebna je lepší, možná druzí. Jen Ti držím palce, aby ses odhodlal na léčbu nastoupit. Střízlivost za to stojí. Já jsem alkoholik, léčím ambulantně, mám za sebou léčebnu v Dobřanech a žiju šťastnej a spokojenej život. Je mi 31 roků a nikdy v předchozím životě s alkoholem, jsem se takhle dobře necítil. Stojí to za to!! Držím palce, jdi do toho. Lukáš
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#7287
Re: Alkohlik 19 let Před 12 rok, 4 měsíce  
pít litr denně to nemužeš nic dělat
kamil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7288
Re: Alkohlik 19 let Před 12 rok, 4 měsíce  
Martine, pro Tebe bude každá léčebna výborná, na to vem jed!Neboj se jí, jdi co nejdříve.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter