Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Návrat z léčby
#8505
Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Dobrý den, žiji s přítelem 14 let, máme jedno dítě, přítel je alkoholik, je mu 36 let. Zpočátku pil jen občas, ale tak cca 8 let nazpět se to změnilo a začal pít více a skončil u každodenního pití. Asi tak před třemi lety se sám rozhodl, že s tím něco udělá a šel se léčit, po léčbě se držel, bylo to úžasné, úplně jiný člověk, bylo nám všem třem fajn. Je to asi necelý rok, co se začal divně chovat a já začala mít podezření, které se potvrdilo, začal znovu pít. A nyní po asi půl ročním pití se rozhodl opět podstoupit léčbu. Chci se jen zeptat, jak mu můžu pomoci po návratu, problém je v tom, že já jsem mu přestala věřit. Já vím, že je to nemoc, která se může ozvat kdykoliv, jen mě hodně zklamal a teď vůbec nevím, jak to bude až se vrátí. Děkuji Vám moc za odpověď
Maty
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8506
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Maty, přítel podcenil doléčování!To je ta chyba.Nikdy se z alkoholismu neuzdraví, ale sám zapomene, usne na vavřínech.....jedině AA, tam je jeho cesta po léčebně, a uvidíš, že bude zvládat ten chlast, hlavně život.Přeji mu to, Tobě taky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8509
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
První půl rok po návratu z prvního léčení dojížděl na kluby, ale potom si vždy našel nějakou výmluvu, že nemá čas, že má moc práce a pak už nejezdil vůbec. To byla velká chyba, že přestal. Děkuji za radu, budu to mít na paměti a budu mu to připomínat.
Maty
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8510
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Já nepiju 8 let, stejně chodím skoro pravidelně.Viděla jsem už hodně lidí, kteří si mysleli!!, že už jsou OK, zmýlili se, a ty recidivy po letech bolí fest.Léčit se je snad normální, ne?Prášky nemáme, jen to popovídání, pomoc.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8516
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Ano, podcenil to.
Maty
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8518
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Je bezvadný, že jde znovu do léčebny, uvědomuje si chybu, chce se léčit.Podporuj ho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8521
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Já vím, že je super, že se k tomu odhodlal a že s tím něco dělá. Já si ho za to moc vážím, jen mám obavy, že se to stane znovu. Chci na to přestat myslet a snažím se, ale zatím mi to moc nejde .
Maty
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8523
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Je to přeci normální, že se bojíš, nevěříš,zklamal, on Ti dokáže, jak to myslí, časem zapomeneš, nejde to hned.Však bude fajn, věř.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8525
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
V to doufám, že bude fajn. Budu se snažit se mu pomoct, co to půjde, hlavně on musí chtít a zřejmě chce, když to nenechal jen tak.. . Děkuju moc za podporu, moc mi to pomohlo
Maty
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8527
Re: Návrat z léčby Před 12 rok, 1 měsíc  
Neděkuj, není zač!Hlavně, ať Vám dvěma to klapne, napiš, potěš mě, to je odměna!Usměj se a těš se na dobré časy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter