Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: priatel
#8853
priatel Před 12 rok  
dobry den,myslim ze moj partner ma problem s alkoholom.urcite nie je alkoholik,napriek tomu si myslim,ze potrebuje pomoc.nepije casto,pije raz za styri az sest mesiacov ale poriadne a taha aj dva tri dni..sameho ho to trapi dnes sme boli u psychologicky,povedala mu,ze by mal vyhladat alkoholicku poradnu.myslite ze mame zajst tam,alebo ist k inej psychologicke?ako to vlastne v alkoholickej poradni prebieha?nie su tam len ludia,ktori bojuju s alkoholom denne?dakujem za odpovede a rady
petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8854
Re: priatel Před 12 rok  
Petro, Tvůj přítel alkoholik je, ale kvartální, taky tak začínala moje kariéra alkoholičky, jednou za čas, ale pořádně se opít, jenže intervaly se zkracovaly, až jsem pila nonstop.Jak na Slovensku , tak v Čechách fungují dobře AA, zajděte tam, pochopíte víc o této nemoci!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8855
Re: priatel Před 12 rok  
dakujem za odpoved
petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8873
Re: priatel Před 11 rok, 12 měsíce  
Ahoj.
Nečekejte na nic. Nezáleží přece na tom, že pije "jen" za několik měsíců. Jde o ten mechanismus. Bude to jen horší, s přibývajícímy problémy. Uznáš, že člověk, který nemá nějaké vnitřní problémy, by se takto nechoval. A protože problémy má, tak by to časem bylo jen horší....
Nebo by jste chtěli čekat až bude pít denně?
Neztrácejte čas!
Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter