Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: psychiatr venujici se alkoholikum
#9256
psychiatr venujici se alkoholikum Před 11 rok, 10 měsíce  
Dobry den,chtela jsem vas pozadat,zda muzete doporucit dobreho psychiatra ci psychologa pomahajici alkoholikum(Brno)?Dale jsem chtela poprosit o radu,mamka pije,zdravotne na tom neni vubec dobre,na lecbu by mozna pristoupila,ale momentalne by asi mela by byt prvne hospitalizovana v nemocnici,ale bez detoxu si nedovedu predstavit jak by to zvladla.a zaroven nevim zda by zvladla detox bez predesle hospitalizace.Nemam ani predstavu jak k temto lidem beznych nemocnici pristupuji.Muzete mi poradit jak resit ttuto situaci.dekuju
Mozna jeste podotknout jedno leceni v Kromerizi ma jiz za sebou cca pred 3lety.
Karolina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9259
Re: psychiatr venujici se alkoholikum Před 11 rok, 10 měsíce  
V Brně je nejlepší Mudr.Vrbová Květa, zaskoč na Křenovou na AA, tam Ti lidi řekne vše, co potřebuješ vědět.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9260
Re: psychiatr venujici se alkoholikum Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj.
Je to už dlouho, co jsem byl na hospitalizaci s detoxem.
Vlastně na psychiatrii a tam jsem čekal na příjem na léčbu.

V Brně, bude jistě dobré pracoviště ohledně závislostí.

Jinak detox je nezbytný! Asi těžko, by mohla být hospitalizovaná s tím, že by tam do sebe nalévala chlast.
Těžko, alespon si myslím, by mohla být někde přijata k léčbě pod vlivem.

Jinak detox, je důležitý třeba proto, že je v počátcích abstinence hlídán její zdravotní stav kvůli deliriu a to možná nevíš, může být smrtelné! proto jistě uzdáš, že by bylo lepší být v rukou odborníků.

Pokud máš obavy z toho, že by to jako nezvládla, tak ale počítej s tím, že pokud je na tom opravdu špatně, mohla by se potom potýkat ne s problémy detoxu, ale právě deliria nebo nedej bože by se uchlastala.
Promin tu upřímnost ale pokud je nejvyšší čas, opravdu jde o život.
Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Poslední úprava: 10/06/2012 18:25 Provedl: Roman123.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#9290
Re: psychiatr venujici se alkoholikum Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj Karolina
ako spominal Roman,detox je dolezity.
Keby som take nieco dosiahla aj ja u svojej mamky,bola by som velmi rada..ale to je tvrdy oriesok..
Prajem vela sil.pa
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9300
Re: psychiatr venujici se alkoholikum Před 11 rok, 10 měsíce  
Diky vsem. Ver,ze moje mama je taky velmi tvrdy orisek,uvidime jak vse dopadne...chvilemi vypada,ze vi co musi opet podstoupit,pak se to zas zlomi a neni s ni rec. Nechapu jak muze nekdo vymenit svoje nejblizsi za lahev chlastu a
bidny zivot,kdyz by mohla prozit krasne chvile s manzelem,vnoucaty,...a ne se jen opijet a spat,byt zla na vsechny kolem,co to s ni nechteji vzdat,vim,ze zivot neni jednoduchy,ale proc si ho naprosto pokazit timto stylem,to lidem co piji fakt nedochazi?NEDOCHAZI JIM,ZE JDE O ZIVOT,NEBO TO NECHTEJI VEDET NEBO JE JIM TO JEDNO????Kazdopadne myslim,ze uz jsem udelala snad vse co se dalo i nedalo,je to uz jen na ni,jeji dno je velmi blizko,tak uvidime zda bude mit silu a moznost se jeste zvednout. Kdyz uz jednou zvladla abstinovat pres rok byl s ni krasny zivot:-)Preji mnoho sil vsem co se rozhodli bojovat,i kdyz to nevyjde na poprve nevzdavejte to!!!
Karolina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9301
Re: psychiatr venujici se alkoholikum Před 11 rok, 10 měsíce  
im to jednoducho takto vyhovuje..je to silnejsie ako oni,je to choroba.alebo aj chut!my im k abstinencii mozeme len dopomoct,lebo v prvom rade musia chciet sami.ale to vacsinou prichadza az ked sa ozaj "nieco deje"..ci uz sa na nich kazdy vykasle, zdravotne problemy, hrozba rozvodu, vazba...alkohol je jednodudho na prvom mieste..
pekny dnik,potom napis,ako ste dopadli
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter