Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Přítel...prosím pomozte...
#9277
Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj, potřebuju poradit. Můj přítel denně pije, vlastně za celý měsíc není v hospodě 2-3 dny. Přes pracovní týden vypije denně 5-7 piv + 2-3 panáky tvrdého, přes víkend pak 10 piv a víc + zase tvrdé. Navíc do toho denně kouří trávu. Připadá mi, že když je střízlivý je nervózní a roztěkaný a už co nejdřív musí do hospody. Pro srovnání - když jsme přišli do hospody, objednala jsem si taky pivo a než jsem ho dopila, on už měl páté. Když se někam jede, odmítá řídit, aby si všude mohl dát to pivo. Vlastně půl roku, co s ním jsem, jsem si to nějak nepřipouštěla, ale když v noci vstal a vymočil se za televizi a druhý den o tom nevěděl, v tu chvíli se to ve mě zlomilo, protože mám alkoholika otce a nechci, aby přítel dopadl stejně. Bohužel, on asi necítí potřebu ubrat, protože tady po tomto incidentu jsem mu řekla, že buď ubere anebo spolu nebudeme a on mi ani neodpověděl. Za měsíc nechá v hospodě okolo 6 tisíc. Prosím, poraďte mi, co můžu udělat...chci mu pomoct, ale co mám udělat, aby si on uvědomil, co dělá??? A nejde jen o mě, jde i o jeho rodinu, která tím taky trpí. ((
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9278
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Patlat trávu s alkoholem může jen hlupák, nemá požitek ani z jednoho, chce být co nejdřív na šrot.Já bych od něj odešla.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9279
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
On je právě jinak miláček, proto se mi to nechce vzdát a odejít, protože je ho hrozná škoda.
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9281
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Milá Pavlo, jediná pomoc je ta, že se na něj vykašleš...on si pak možná něco uvědomí a něco se začne dít ku prospěchu obou. Pomoci je všude plno, léčebny, terapeuti...ty mu jinak nepomůžeš!Pokud si nic neuvědomí, tak by to stejně nemělo cenu!
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9292
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj,

ak ho lubis,nevykasli sa na neho hned..ak nezaberie cielena komunikacia alebo podmienka,vtedy si nenechaj viac nicit svoj pokoj..skus hladat pricinu jeho pitia (nie len tu,ze sa proste chce "ozrat"..
ak Ti na nom zalezi,nevykasli sa na neho..ci s nim budes nadalej vo vztahu,alebo nie..
dalej uz ukaze cas,ci bude musiet sam padnut na nos a pochopit veci,alebo zaberie aj podmienka..
Drzim palce.
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9298
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
farfalle: Právě, nechci to jen tak vzdát, když je jinak hodný. Jenže asi ani není co řešit, protože se mi už neozývá a já se vnucovat určitě nebudu, když o to nestojí...
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9299
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Prý jsou všichni alkoholici hodní-špatné svědomí, ......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9302
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Pavli,skus sa s nim este porozpravat ak sa podari stretko (naj ked bude triezvy)a uvids,ako sa dalej rozhodnes..
keby som videla,ze to nejde a ze vkuse chlasta,bolo by to asi bye-bye s tym,ze ak bude ozaj chciet nieco zmenit,rada pomozem..
inac tazko je s takymi ludmi,nikdy nevies,co mozes cakat..
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9303
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ale jistě za ním nedolézej, byl by na koni, když nechce Tebe, má radši chlast, tak už to vyřešil sám.Jsi bezmocná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9307
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Neozval se, ale od jeho mámy vím, že je už třetí den doma. Nechápu, proč se neozve, když moc dobře ví, že já to s ním myslím jenom dobře, že ho mám víc než ráda a že ti jeho slavní kamarádi, se kterýma vysedává a všichni ostatní, krom jeho rodiny, ho mají úplně na háku...ti mají svojich starostí dost a on je nikdy zajímat nebude a já tu přitom čekám hodinu za hodinou, minutu za minutou, že mi napíše nebo zavolá...
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter