Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkohol,hádky,ponižování...
#15847
Alkohol,hádky,ponižování... Před 10 rok, 5 měsíce  
Žiju s přítelem něco přes 3 roky od začátku co ho znám trávil hodně času v hospodě,ale ,když jsme spolu začaly do hospody přestal úplně chodit a tvrdil mi,že tam chodil jen proto,že byl sám a nechtěl sedět mezi čtyřmi stěnami. Nějakou dobu mu to vydrželo, po půl roce jsem nečekaně otěhotněla a rozhodly jsme si miminko nechat také z důvodu,že přítelovi bylo 33 let a já už měla po škole. Přítel už byl v budoucnu jednou v léčebně a to po rozchodu s partnerkou v 18 letech nějakou dobu byl úplný abstinent,ale pak začal pít znovu přátelé ho v pití podporují,žijeme v malé vesničce a jedinou místní zábavou jsou alkoholové dýchánky. Pil tedy čím dál více a čím dál častěji.Tou špatnou v očích okolí jsem byla ale já protože jsem mu zakazovala do hospody chodit tak často a ze zoufalství sem pro něj dvakrát do hospody přišla samozdřejmně sem si nepomohla jen přihoršila. Naše hádky se začaly stupňovat. Večer bouře a ráno jak mílius miláčku sem miláčku tam. A já pořád doufala,žeb teď slyby typu já už pít nebudu myslí vážně. Ale opak byl pravdou malému jsou teď dva roky a půl a přítel už je v takovém stavu,že utíká tajně z domu na skleničku vína do hospody,alekohol si schovává a připitý nebo opilý chodí domu každý den. Přijde domu a hledá chyby nepořádek doma,prostě úplně každou maličkost použije proti mě, všechno mi vyčítá když se s ním snažím bavit o tom proč pije převede debatu na nějakou mojí chybu například proč jsem tak tlustá nebo proč doma nedělám nic,ale už nevidí,že jsem od rána do večera v práci. A pak za stavu střízlivosti mu najednou má tlouštka prý nevadí a najednou chápe i to,že nestíhám mít domáctnost jak z gruntu. Ale večer je zase všechno při starém tlustá neschopná vylízaná pí.. A když už vyčítá naprosto absurdní věci uráží mě já už nemůžu už jsem do něj několikrát strčila nebo mu vlepila facku,ale on se sebere a dělá po baráku randál a vykřikuje,že jsem ho zbila jenže v domě bydlí jeho přátelé jsem zase špatná já,která chudáčka ani nenechá se bavit. Z výplaty mi nosil domu 2500 z 15000. Já tak měla táhnout všechny splátky sama a jsou opravdu nemalé samozdřejmně i když sem dělala 15 až 18 hodin denně nedalo se to zvládnout takže finanční situace je opravdu zlá. SAle s ním to nic nedělá použil to jako výmluvu,k tomu proč pije aby se uklidnil kvůli dluhům. Už nevím co dál Pracuji od rána do večera a domu chodím unavená tak si lehnu na gauč a dorazí on a hned křičí že zase ležim. Poraďte mi prosím co mám dělat. Jak ho dosat do léčebny? Je to otec mého dítěte a ten ho miluje.Vím,že někde uvnitř je to hodný muž starostlivý a šikovný ten který se dokáže postarat o rodinu v zaměstnání je nejlepší každou práci zvládne,ale teď si i jeho zaměstnavatel všimnul,že se chová jako pomatený opakuje věci několikrát,plete si dny kdy se co stalo jako by vůbec neměl pojem o čase.
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15848
Re: Alkohol,hádky,ponižování... Před 10 rok, 5 měsíce  
Alkohol..asi nejhnusnější droga co je..Někomu zničí život, ale přitom ho nechává jako by přežívat aby co nejvíc trpěl on i okolí..Další může pít celej život a je v pohodě

Mám jediné přirovnání ALKOHOL = HUMUS, DABEL,SATAN bez kterého není alkoholik štastnej
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15850
Re: Alkohol,hádky,ponižování... Před 10 rok, 5 měsíce  
Moniko, pryč od něj.On ví sám nejlépe-když už byl na léčení-, do čeho se řítí, chlastá dál.Je mu milejší alkohol, už ho ovládá, na Vás kašle.A bude jen horší.Skoro každý alkoholik je v podstatě hodný člověk, jenže alkohol z něj dělá hulváta, agresora.Přestaňte si hrát na živitelku, hrdinku, trpitelku, vaší povinností je , ochránit malého.Dítě tuší , ví, víc, než si uvědomujete, a opakuji, bude hůř.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15852
Re: Alkohol,hádky,ponižování... Před 10 rok, 4 měsíce  
Je to pravda, bude hůř..mozek alkoholika se nemůže vyvíjet jinak, než k horšímu.Není mu z hůry dáno, aby chlast ovládal
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15854
Re: Alkohol,hádky,ponižování... Před 10 rok, 4 měsíce  
A to, že jsou alkoholici hodní a slušní lidé, musím souhlasit také.Protože takovej člověk musí žít mezi svoločí a bezpáteřnim dobytkem ač by měl jinou volbu, přejde k chlastu kterej mu dodá pocit, že nežije mezi hnojem ale v dobrym světě..Já sám to zažil a dodnes zažívám
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter