Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkoholik v rodině
#28003
Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Dobrý večer,mám otce,který pije a už si s ním nevíme rady.. Bydlíme v rodinném domku,já s manželem a mamka s otcem. Byty máme rozdělené,ale i tak je to neunosné.Léčí se s cirhozou jater a před dvěma lety mu praskly jícnové varixy,ale ani to ho neodradilo od pití alkoholu. Když pije,tak je hrozně agresivní a vulgární. Hlavně pořád do mamky valí nějaké bláboly a pořád na nás nadává. Dokonce mu ani nedělá problém vyměnit zámky od společných prostor(sklepy) a nebo nám odšroubovat kliky s oken na schodišti. Dělá nám schválnosti a je zákeřný. Každou noc vyřvává sprosté slova a neustále nadává,že se ani nevyspíme. Hodně se to stupnuje a je to čím dál horší.Už je málo dnů kdy nepije. Nevíte prosím,jestli je to tím alkoholem a nebo by to mohla být i nějaká psychická porucha? Pořád je ublížený a my jsme ti špatní. Děkuji za Vaše názory
Simona
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28008
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28009
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Třeba je tak zlý, protože cítí, že tu dlouho nebude, bojí se umřít, cirhoza bolí, v alkoholu nachází zapomnění, úlevu.Vy musíte vydržet jeho řádění, nebo se odstěhovat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28017
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28029
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Simona píše:
Dobrý večer,
mám otce,který pije a už si s ním nevíme rady...

...Léčí se s cirhozou jater a před dvěma lety mu praskly jícnové varixy,ale ani to ho neodradilo od pití alkoholu. Když pije,tak je hrozně agresivní a vulgární. Hlavně pořád do mamky valí nějaké bláboly a pořád na nás nadává. Dokonce mu ani nedělá problém vyměnit zámky od společných prostor(sklepy) a nebo nám odšroubovat kliky s oken na schodišti. Dělá nám schválnosti a je zákeřný. Každou noc vyřvává sprosté slova a neustále nadává,že se ani nevyspíme. Hodně se to stupnuje a je to čím dál horší.

Už je málo dnů kdy nepije...

... je to tím alkoholem anebo by to mohla být i nějaká psychická porucha? Pořád je ublížený...


Simča,

*Alkoholizmus* sú najmä poruchy správania a psychiky zapríčinené zneužíváním/nadužívaním(abúzom) alkoholu.
[Viď. varixy pažeráka, cirhóza pečene, atrofovaný mozog a jeho zmena rozlišovacích schopností -> strata objektivity, atď.]

Už mu ostáva asi iba málo dní a prestane piť úplne...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28037
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Je to hrozně těžký na něj třeba volat policii. To jsme už párkrát udělali a on se před nima dokáže ovládat. Oni třeba vidí,že je opilí,ale není tak agresivní.Potom máme doma ještě větší peklo,pořád nám vyčítá,že jsme na něj zavolali policii a že si to odpykáme. Policie nám moc nepomohla,řekli nám,že kdyby se to opakovalo vícekrát,tak by ho mohli vyhostit na 10 dnů,ale to nám moc nepomůže,protože 10 dnů je krátká doba a pak by jsme měli teprve peklo. Mám hrozný strach aby nevyvedl něco špatného. Doufám,že to peklo brzy skončí,je to 5 let co mu zjistili cirhozu a pije čím dál tím více,ale bolesti nemá. Když se napije má moc síly a vše dokáže. Všem Vám moc děkuji za odpovědi
Simona
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28043
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Ja má pravdu.Zní to strašně, ale snad se dočkáte klidu.S policií je to všude stejné, naše zákony jsou špatné, dokud se nestane tragedie, je vše OK.Jenže, co s ním, proč by zabíral místo v léčebně, zbytečně, když ji někdo potřebuje hned, chce přestat pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28064
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
No právě,je to začarovaný kruh. Díky za podporu
Simona
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28068
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 11 měsíce  
Je to malá podpora.Zkus ještě najít na internetu Al-anon, jsou to příbuzní alkoholiků, třeba ti poradí víc.Mají zkušenosti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29160
Re: Alkoholik v rodině Před 8 rok, 10 měsíce  
Dobry den
Jmenuji se Vladimir,ziji v Londyne
20let jsem byl zavisly na alkoholu
17 let alcohol nepiji.
Chci Vam prosim pekne pomoci .
Muzete mne prosim napsat na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Poslu Vam muj Skype a muzeme ,jestli chcete si promluvit.
Reknu Vam,kdo jsem byl 20let ja a kdo jsem nyni.
Preji Vam hodne sily jit dal.
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter