Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Potřebuji pomoci
#8991
Potřebuji pomoci Před 11 rok, 11 měsíce  
Prosím poraďte...máme dědu alkoholika,když se napije je agresivní,né fyzicky ale psychicky.Mě(jsem manželka jeho vnuka)uráží,nadává mi před cizíma lidma(na rodinné restauraci)řve po mě i babičce že jsme k.. p... atd...Všechny obtěžuje,babi rezignovala,ale já ne.Prosím pomozte co dělat s alkoholikem,který si to nepřipouští.Nutno podotknout,že když vystřízliví,na nic si nepamatuje a když mu někdo něco řekne urazí se a je oheň na střeše.Je mu 64let,má všechny krevní testy v cajku....a pije jak duha...navíc řídí opilej....Ač to bude znít hnusně...kolikrát se modlím aby způsobil pod vlivem nějakou škodu a nařídili by mu soudní léčbu.Těch urážek a ponižování už bylo hodně....nehledě na to,že to vidí má 4letá dcera a můj 8měsíční syn.S odstěhováním to máme momentálně složité.Děkuji za rady
Míša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8992
Re: Potřebuji pomoci Před 11 rok, 11 měsíce  
Míša, nemůžeš dělat nic, bohužel.Dědek musí souhlasit s léčením, jinak není možnost se ho zbavit, donutit k léčbě.Jeho agresivita se bude jen stupňovat, Vy trpět........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8996
Re: Potřebuji pomoci Před 11 rok, 11 měsíce  
Co takhle dědu párkrát natočit a pak ho přinutit se koukat a vyjádřit?
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9051
Re: Potřebuji pomoci Před 11 rok, 11 měsíce  
Společné bydlení s alkoholikem je psychicky dost náročné a často nemožné.Rodinná restaurace versus alkoholik-tak to už je tragedie. Můžete ho vyhodit a zakázat přístup do podniku-jinak ho zruinuje.Postarat se o to,aby podnik převzala babička.Vy svůj osobní kontakt zrušte na nezbytné minimum.Zřejmě bydlíte společně.Změnou bydliště zbytečně neotálejte-myslete především na vaše děti.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter