Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Revia, Naltrexone AOP, ....
#18512
Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj, budu tímto dotazem trochu jinde než přímo u alkoholismu.
Nicméně jde mi o to, že potřebuji nutně lék který se používá k léčbě (podpoře) léčby závislosti na alkoholu.ˇ
Často se tu objevuje v diskusích debata o lécích obsahujících účinnou látku Naltrexoni hydrochloridum.
Já osobně problémy s alkoholem nemám, mám nemoc zvanou roztroušená skleróza, je mi 32, mimo jiné léky užívám speciálně upravený lék obsahující naltrexon, bohužel ale nyní není momentálně k dospozici v žádné lékárně, ikdyž mám recept, tak lék prostě momentálně není k dostání. (prášky které mají normálně v jené tabletě 50mg účinné látky mi v lékárně předělávají do kapslí po 5mg, takže z jedné tablety mám taplet 10.) Pro osvětlení u nemocných s RS to funguje na chronickou únavu, kterou tato nemoc spůsobuje.
Chtěl jsem se tedy zeptat nemáte někdo doma tento lék, který již nepotřebujete, nebo pokud by jste někdo věděl kde by se dal lék sehnat?? Budu rád za každou cennou pomoc.
Mirek (můj e-imal: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )
Miroslav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18517
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
Mirku,zkoušel jsi konopí?Přítelkyně od mého nejmladšho syna má také roztroušenou sklerozu.Dělá jí dobře na imunitu ale částečné zbavení únavy zázvor.Myslím tím kořen zázvoru.Nastrouhaný ho několikrát denně popíjí.No a v lékárně se dá domluvit a lék objednat.S tím,jakmile ho budou mít,tak ti zavolají.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18519
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
Jano, nic ve zlém, ale o konopí radši piš soukromě!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18521
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
Jani díky za radu, ale tohle jsou pro mě takové "čajíčky" a taky nemám zrovna čas dělat si přes den zázvor a popíjet ho. Ty prášky vím že mi zabírají, v lékárně mám taky vše dohodnuté, ale je problém že firma co to vyrábí a dodává, tak prostě momentálně nedodává, proto sháním jestli někomu nezbylo něco doma.
Miroslav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18522
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
Dobrej pokus
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18523
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
Tak to je blbý.Myslím neudělat si čas sám pro sbe.Jsem alkoholička,ale tan čas si pro svoji nemoc musím umět udělat.Jinak se řítím tak akorát do pr....A v zahraničí jsi to nezkoušel?Polsko,Německo jsme přece v EU.Já ,když tady nebyl k sehnání Antabus ,jezdila pro něj do Polska.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18524
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
Antabus není pro každého, např. pro mne byl dobrej do té doby, než jsem zjistil, že ho poměrně snadno přepiju (cca. po půl roce abstinence) Tak jsem ho přestal brát, než bych na něj pil a bylo to
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18707
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
a do toho Polska, tam jak to je s recepty? když mám náš recept?
Miroslav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18718
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
V příhraniční oblasti není problém.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18740
Re: Revia, Naltrexone AOP, .... Před 9 rok, 11 měsíce  
aha tak to bych příště mohl zkusit, ted uz to mam objednané speciálním závozem ze zahraničí a bude mě to stát cca 4200,- páč mi pojišťovna na tohle nic nehradí, ale díky za rady
Miroslav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter