Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Pritelova mama alkoholik
#12975
Pritelova mama alkoholik Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj, prosim o radu. S pritelem ziji skoro 5 let, jeho mama je stejnou dobu se svym partnerem, ktery v teto chvili lezi ve vaznem stavu s rakovinou na ARU. Z pocatku kdyz jsem ji poznala, tak pila jen prilezitostne, jen pri oslavach, ale do nemoty, poslednich dva a pul roku uz je to nezadrzitelne, dva roky jsem s ni pracovala v obchode a tam se to rozjelo naplno, to se vykropila jen treba ze zacatku jednou za 14 dnu, pozdeji se intervaly zkracovali az byla namol temer denne a take diky tomu jsme prisly i o praci. Zustaly jsme na pracaku a ona s pritelem nemeli moc penez, tak nemela moc prilezitosti pit, jenze posledni cas uz pije potajmu i verejne mekontrolovatelne. A ted je asi uz 5 dni namol a my mevime co s ni, jestli jeji partner zemre. Domu si ji nevezmeme, kolikrat uz jsme ji premlouvali at se jde lecit. Porad tvrdi ze je v poradku ze to ma pod kontrolou. Co mame delat? Je nejaka sance dat ji lecit nasilim nebo se ji zreknout? Zije trvale nezrizeny zivot a my mame strach aby nam za cas nekdo nezaklepal na dvere ze za ni mame neco platit. Diky moc za rady..
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12977
Re: Pritelova mama alkoholik Před 11 rok, 2 měsíce  
Co byste chtěli dělat, pokud se sama nechce léčit a není zbavena svéprávnosti,neuděláte nic..Musíte počkat bud až se upije, nebo nebude mít peníze na chlast (ty si ale nejspíš někde sežene)
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12983
Re: Pritelova mama alkoholik Před 11 rok, 2 měsíce  
Ja vim ze s ni neudelame nic, spis mi jde o to, aby nam treba jednoho dne nezaklepali na dvere a nerekli vase maminka nema kde byvat tak ji tady mate. Do bytu bychom si ji nevzali, i kdyby to bylo mozne jako ze neni. Nebo aby po nas jako po pribuznych nejblizsich nechteli neco platit. Proste chceme byt nejak "pojisteni" abychom vedeli jak se zachovat, zrici se ji nebo neco takoveho, protoze prebirat zodpovednost za takoveho cloveka je nemozne. Neni to v nasich psychickych a fyzickych silach ani v hmotnych moznostech
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12985
Re: Pritelova mama alkoholik Před 11 rok, 2 měsíce  
Pro Iva --rodiče se mohou zříct svých dětí,
ale naopak to NEJDE
Yfča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12986
Re: Pritelova mama alkoholik Před 11 rok, 2 měsíce  
Nikdo Tě nedonutí žít s alkoholičkou, i když je to máma.Existuje i domov důchodců pro alkoholiky, někde u Č.Lípy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12990
Re: Pritelova mama alkoholik Před 11 rok, 2 měsíce  
Diky moc za podporu, nastesti se to skoro vyresilo samo. Pritelova maminka mela v nemocnici druha s rakovinou ktery dnes dopoledne zemrel, nastesti, kdyz mi to zavolali byla u nas, slozila se a rekla ze nezije ivan ze taky zit nebude, pritel ji zavolal zachranku aby ji jako pomohl psycholog, a co sem necekala ani ja, jela jsem s ni, odvezli nas do bohnic, a kdyz za nami zamkli uz mi to bylo divne, pri vstupni prohlidce nadychala 2,5 promile a nyni obyva pavilon 8. Diky moc vsem..
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter