Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Reference apolinář
#15341
Reference apolinář Před 10 rok, 7 měsíce  
Dobrý den všem,

nemáte někdo prosím osobní zkušenost s léčebnou v Apolináři? Abych věděl na co se mám psychicky připravit? Program mám načtený ze stránek nemocnice. Zajímají mě jakékoliv dojmy a reference.

Děkuji hrozně moc
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15360
Re: Reference apolinář Před 10 rok, 7 měsíce  
Koukám že se asi budu muset nechat překvapit..
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15362
Re: Reference apolinář Před 10 rok, 7 měsíce  
Snad to bude i lepší.To víš, každý člověk má jiný názor, nároky, měl by jsi jen zmatky v hlavě.Co Tě čeká, to Tě nemine, vydrželo tam plno lidí, chtěli začít opravdu žít, vydržíš také, jen opravdu chtít.Přeji Ti tu výdrž, stojí to za to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15393
Re: Reference apolinář Před 10 rok, 7 měsíce  
Tak to tam nevypadá tak zle, alespoň u přijímáku. Tak snad to dám. Za týden letím vstříc lepším zítřkům.

Docela to ze mě všechno spadlo..

Díky Líbo
jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15394
Re: Reference apolinář Před 10 rok, 7 měsíce  
držím palce , pak dej info
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16411
Re: Reference apolinář Před 10 rok, 4 měsíce  
Tak to mám za sebou a hodně mi to pomohlo. Jen se teď držet.. Doporučuju všem co se sebou opravdu chtějí něco dělat. Ač jsem byl skeptický, tak musím říct, že to za to stojí. Konečně zase žiju!
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16421
Re: Reference apolinář Před 10 rok, 4 měsíce  
A budeš žít, jen bacha na svádění takzvaných přátel z hospod, a alkohol je všude, určitě se doléčuj.Zajdi v Praze na AA, dozvíš se i o terapiích, dobrých odbornících, vše.Hlavně si nemysli, že jsi už vyléčený!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17087
Re: Reference apolinář Před 10 rok, 2 měsíce  
Ja som tam bol na detoxe. Bolo to ako tak fajn, docela sme tam boli zvlastna parta, ale bola aj legrace - hooodne legrace a hoodne nudy. Velmi mi to pomolo. Skoda ze sa na cigo chodilo iba 3x za den a po jednej. Po nástupe na 3m liecenie na LOM je to tam tiez fajn, ale odisiel som radsej na ambulantnu liecbu.
M.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter