Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Bohnice
#16728
Bohnice Před 10 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny,

přítel se po 3 letech sám od sebe rozhodl, že nastoupí na léčbu do Bohnic. Plně ho v tom podporuji nicméně o Bohnicích jsem neslyšel moc dobrých věcí. Chci se tedy zeptat zda tam opravdu pomohou a jestli jste tam někdo byl tak zda to i splnilo svůj účel...
Děkuji za odpověď
Michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16729
Re: Bohnice Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Bohnice určitě pomohou, Mudr.Nešpor je odborník.Nicméně berou automaticky na 2 roky ŘP a je to tam taková směs toho nejhoršího z celé Prahy.
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16730
Re: Bohnice Před 10 rok, 3 měsíce  
Jojo něco podobného jsem slyšel. Můžu se zeptat jak to tam tak probíhá? Prý i ten personál není nic moc. Teď jsem koukal ještě na toho Apolináře. Jen ty Bohnice už jsou skoro zařízené a do konce měcíce by měl mít termín. Bojím se, že by se to zase celé prodloužilo.
Michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16731
Re: Bohnice Před 10 rok, 3 měsíce  
Nikdo si léčebnu nechválí, to až po čase mu dojde, o co šlo, kolik práce s ním měl personál....jak se mu snažili pomoc.Nemá cenu zjišťovat info, můžou být lživé, a Bohnice jsou vyhlášené, dobré, s dr. Nešporem v čele.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18989
Re: Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj, já jsem absolvovala léčbu v Bohnicích v lednu až únoru 2014( bylo mi navrženo 8 týdnů, protože jsem "recidiva". Prvoléčby mají vždy 11 týdnů).
Nevím jaké je to na mužském pavilonu, ale chodily jsme na jógu k prim. Nešporovi a on je opravdu super. Jeho léčba smíchem je nepřekonatelná.
Na pavilónu č.8(ženy) to pro mě bylo fajn. Měla jsem štěstí a byla jsem zařazena k terapeutce, které jsem věřila. Měla pochopení, nikoho neodsuzovala, naopak se snažila pomoci. Díky ní jsem si přišla na spoustu věcí. Oproti léčbě v H.Brodě mi moc vyhovovalo, že se tam neslovíčkaří. Mimo toxo řečí tam člověk opravdu mohl říct cokoliv, nikdo ho za to netrestal. Také bylo fajn, že jsem přesně věděla, kdy mě propustí ( v H.Brodě to tak nebylo). Určitý režim tam byl, ale dal se při troše dobré vůle zvládat. Dopoledne byla komunita a skupiny, odpoledne někdy pracovní terapie, taneční terapie, jóga, hry, čtení z knihy prim. Nešpora atd.Pokud by někdo chtěl ode mne bližší informace, ráda sdělím.
Ale úplně nejdůležitější je OPRAVDU chtít přestat pít. V léčbě vám poskytnou čas se nad tím zamyslet a pokud chcete, pomůžou vám. Jen musí být člověk otevřený radám a myšlenkám.
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20086
Re: Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj,za deset dní mám nastoupit do bohnic,ptám se zde opakovaně,mám z hospitalizace velký strach,jak je to s první propustkou domů?děkuji moc za odpověd
ewka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20088
Re: Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Něco jiné je absolvování komlexní protialkoholní léčby-tam se dostaneš domů tak v druhé polovině druhého měsíce léčby po splnění podmínek,které jsou určené daným režimem léčebny.Potom tu je druhá varianta-tou je detox.Po určité době jsou povolené vycházky do města.Některé umožńují i odjezd domů s povinným návratem ještě téhož dne do určené hodiny.Během noci MUSÍŠ BÝT V ZAŘÍZENÍ.Nemáš se čeho bát.Pokud trváš na více otázkách?Doporučuju ti tam zavolat přímo a přeptat se po telefonu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20127
Re: Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj, já jsem byla na pavilonu č. 8. První propustku( jeden den 7-19 hod.) jsem měla po 5ti týdnech, ale záleží to na splnění určitých úkolů např. napsat a říct svůj životopis. Další propustka, opět jednodenní může být po 14ti dnech. Celkem za 11 týdnů 3x.
Neboj se, dá se to tam zvládnout.Jen tam zkus jít z myšlenkou, že tam jdeš kvůli sobě, kvůli pomoci s tvými problémy, ne za trest.
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20128
Re: Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Ewko, ještě tam nejsi a už se ptáš po propustce domů?V každé léčebně je to jiné, jiný režim, každý se ti snaží poradit, zblbneš z toho.Ta propustka je to nemenší, co by tě mělo zajímat.Jdeš se léčit, to je pro tebe nejdůležitější.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter