Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji
#17714
Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Dobrý den, obracím se s velikou prosbou, jelikož sama z vlastní zkušenosti v rodině chápu vaše problémy. Provádím průzkum na téma-Užívání návykových látek v souvislosti se vzděláním a byla bych velmi vděčná za vyplnění dotazníku. Je naprosto anonymní, pokud by vás zajímaly výsledky, ráda zašlu. Tímto prosím o vyplnění níže uvedeného a odesláním na můj Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Předem děkuji za ochotu.

uloz.to/xT8LZTdL/1-docx
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17717
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Lenko,alkoholici se nevzdělávají,když pijí.Jsou vzdělanější a vzdělanější,čím víc promilí narůstá v krvi.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17719
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
já to chápu..jde mi o to že sem určitě chodí lidé, kteří s tímto chtějí bojovat nebo bojují, nebo jejich příslušníci a třeba by byli tak hodni a pomohli mi to vyplnit..
jde o to zjistit, zda k alkoholu a drogám tíhnou spíše lidé se středním vzděláním a výše nebo ti se základním...
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17723
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Leni k alkoholu tíhnou všichni lidé napříč spektrem společnosti. Alkoholismus se váže k emocím(Egu) ne ke vzdělání.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17730
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Leni opravdu vůbec nezáleží na vzdělání-alkoholismus nevybírá,stejně jako nešetří.Lékaři,právníci,politici,umělci jednoduše vzdělaní lidé pijí převážně proto,že jsou vystaveni velikému stresu.Alkohol zpočátku všem skupinám odbourává stres,dodává energii,zlepšuje náladu.Problémy,starosti nejsou tak veliké,tlak tak silný.Je ti dobře,relativně lépe snášíš zátěžové situace.Lépe spíš.Zjistíš že se máš na co těšit a jsi lapena.Ta druhá skupina lidí pije právě proto,že trpí nejistotou.Myslím tím ekonomickou.Mladí začínají život s dluhy,úvěry jsou vázaní na svoji práci ve strachu,že by o ni měli přijít.Přijde rodina,další nejistota a strach dokážu uživit,dokážu zajistit,dokážu vychovat.Strach přechází v různé úzkostlivé stavy a opět je tu ten nejdostupnější a tolerovaný hlavně u nás alkohol.Žena na mateřské trpí samotou,protože manžel pokud nepije je co nejvíc v práci,doma podrážděný,přetížený.Žena si přiznává,že je zklamaná,že je vlastně na všechno sama,postrádá společnost koupí si po večerech láhvinku,sklenička přece neublíží,když je jí po ní tak dobře.Začne to jednou lahví na týden,potom jedna na den dávky se zvyšují a je tady závislost.Alkohol JE UNIVERZÁLNÍ LÉK NA VŠECHNO-POKUD TOTO KDOKOLIV ZJISTÍ?JE LAPEN DO SVÉ SÍTĚ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17734
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Já ten dotazník klidně vyplním. Adresa u fota.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17740
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Já si to také myslím..od toho píši tu diplomovou práci kde musím něco zjistit..a vybrala jsem si toto:-)
alienka003

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17761
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Janka, to si povedala pravdivé slová, z ktorých až "mrazí". Ale plne si vystihla v tých riadkoch podstatu alkoholizmu. Držím palce
Peťo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17779
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Nikdo se nestal alkoholikem jenom tím,že nadměrně pil.Všichni svým pitím něco řešili svůj vnitřní problém,který si nedokázali přiznat a už vůbec si s ním nevěli rady.Proto je důležité svoje recidivy důkladně a poctivě rozebrat a zjistit pravé příčiny,které pití způsobilY.Ty příčiny nejsou vnější-i když tak na první pohled vypadají.Ty příčiny jsou jen v každém z nás.To značí,že je musím hledat JENOM V SOBĚ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17785
Re: Prosba o spolupráci..předem velmi děkuji Před 10 rok, 1 měsíc  
Já si myslím, že jsme alkoholici, protože jsme tuto nemoc zdědili.Někdo nemá vůbec problémy a je alkoholik.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter