Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosím o radu
#2535
Prosím o radu Před 13 rok, 5 měsíce  
Dobrý den, moje mamka (50let) je skvělá žena až do doby, kdy se napije. Ona tvrdí, že alkoholik neni, ale všichni kolem víme, že ANO. Nevím kam se obrátit, ale už se to nedá vydržet. Když je opilá je hnusná na nás doma a pok je někde ve společnosti - odnesou to všichni. Její manžel už jí chce kvůli tomu opustit a pokud to udělá je s ní konec. Pije doma sama třeba 2 až 3dny. Ve všední dny to zatim nedělá. Je jí jedno, že nás to ničí - řeší tím své trable. Můžete mi poradit kam se obrátit - zda na psychologa, psychiatra apod.? Děkuji Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2536
Re: Prosím o radu Před 13 rok, 5 měsíce  
Veru, zajdi k obvodnímu lékaři, požádej ho o pomoc, poradí Ti, třeba už může i léčebnu navrhnout on sám.Nebo jistě zná lékaře v okolí, který léčí alkoholiky, zajdi s mamkou na AA, ......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2537
Re: Prosím o radu Před 13 rok, 5 měsíce  
Ahoj Libuško,

děkuji za odpověď. Pročítala jsem si ostatních příspěvky a našla si AA v ČB, kde bylíme. Její lékař o tom neví jak je na tom, ale je to fajn člověk, tak to zkusim. Jestli se nebude snažit, tak zůstane sama a špatně to dopadne.... Moc děkuji za podporu
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2543
Re: Prosím o radu Před 13 rok, 5 měsíce  
To je náhoda, já AA v ČB založila, chodím tam, telefon.kontakt je můj, dnes zrovna máme skupinu, Veru, kdykoliv zajděte obě, zavolejte mně, nebojte se, bude dobře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2548
Re: Prosím o radu Před 13 rok, 5 měsíce  
Ahoj Libuško,

mám skvělou novinu. Dnes jsme si s mamkou promluvili o jejím pití a byla jsem velmi mile překvapená z její reakce. Sama přiznala, že už to přehání a dokonce byla za kamarádkou - alkoholičkou, která se léčila co má dělat a zda by s ní někam nezašla. Manžel jí sám navrhl, že nebudou pít spolu Mám velkou radost, protože je to první krok a snad se to dotáhne do konce. Tobě moc děkuji za podporu a číslo na tebe jsem si uložila. Měj se krásně a přeju hodně štěstí a sil
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2549
Re: Prosím o radu Před 13 rok, 5 měsíce  
Tak sláva, a honem k nám na AA, aspoň, mamka se dozví hodně věcí o alkoholismu, i o léčebně........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter