Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jak npřsvědčit k léčení
#4808
jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 11 měsíce  
Dobrý den, mám trošku jiný problém. Pije moje máma. Pije už od dob kam sahá moje pamět dítěte. Dnes je mi 30. Moje máma žije se svým novým manželem v pochybné ubytovně, vypadá jak bezdomovec a mentalita mi přijde na úrovni 1 letého dítěte. Chceme ji s rodinou dostat jakýmkoliv způsobem do léčebny. Jen nevíme jak na to. Ona si po tolika letech stále myslí, že to zvládne sama. Kdysi zkoušela léčbu antabusem a přepila i ten. Je dost odolná. Vzhledem, k tomu, že váží 50 kg i s postelí, tak se divíme, že žije. Najde se někdo kdo má nebo měl podobnou zkušenost a poradil by nám jak máme postupovat? Máte někdo zkušenost s Beřkovickou léčebnou? Děkujeme za radu email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4817
Re: jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 11 měsíce  
Doufám, že jste můj mail dostala.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6524
Re: jak přsvědčit k léčení Před 12 rok, 8 měsíce  
Máme problém alkoholu v rodině u mojí nejmladší sestry a nevíme jak bychom ji mohli dostat na léčení, když ona sama si to nechce přiznat,že je alkoholik.Pije od svých 15let.Dnes jí je 36 ,nikdy pořádně nepracovala a ze soc.dávek si nakupuje alkohol.Má za sebou sebevražedné pokusy,někdy ji najdeme i venku v příkopě.Přes den dělá jako by alkoholička nebyla ,ale nastane večer a je to denní peklo.Několikrát volala i na policii ,že jí někdo ubližuje i když v domě byla sama, taťka, se kterým tam žije spal.Když byla mladší tak 24 let tak rodiče s panem doktorem se snažili dostat ji do protialkoholní léčebny ,ale vždy podepsala papír ,že léčení odmítá a přišla domů.Vše se táhne už spostu let.Máme strach co bude dál,protože taťka stárne a nemá tolik sil jak dříve a ona není schopná kvůli alkoholu se o sebe postarat.A do léčebny nechce .Je nějaká cesta jak ji dostat na léčení bez jejího souhlasu?
Marcela

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6526
Re: jak přsvědčit k léčení Před 12 rok, 8 měsíce  
Pokud selžou všechny metody jak přesvědčit alkoholika dobrovolně k léčení, je možný soudní výkon na zbavení svéprávnosti. Jak tento jistě nepříjemný úkon provést, lze najít i na těchto stránkách
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7938
Re: jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 2 měsíce  
opravte ty chyby,vypada to strasne.
Pat

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7944
Re: jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 2 měsíce  
Pat, každý není jedničkář z češtiny, tato diskuze je o něčem jiném.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7946
Re: jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 2 měsíce  
Zdravím Pata.
A víš,že každá věta začíná velkým písmenem???A není též chybou zapomínání nad písmenky čárek a háčků??No nevím co to mělo dokázat .
Jinak se měj fajn.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7947
Re: jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 2 měsíce  
Udivuje mne,že tu řešíte-jak je co napsané.Vůbec nemyslíte v jakém rozrušeném stavu se ten,či onen človíček právě nachází.Je to k pláči,že si stav ani situaci mnozí vůbec nedokážou představit.Je mi z toho smutno!!!!!!!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7951
Re: jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 2 měsíce  
Jano, mě je občas z nějakých lidí na blití, nejsou to alkoholici.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7953
Re: jak npřsvědčit k léčení Před 12 rok, 2 měsíce  
Je pravda,že mnozí tu čekají pikantnosti,jiní jsou zahleděni jen na svůj problém a další skupina,která se na problémy se závislostí dívají skrze prsty a vidí alkoholika jako naprosto debilní trosku.Líbo-já tu pokaždé hledám Roman Roman.Měl tu témata.Mám podezření,že si opravdu sáhl na život.Měla jsem to tušení už z jeho příspěvků.Kolik je takových osudů!Škoda,že si to ostatní lidé nepřipouští
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter