Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61127
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Já nic takového nenapsal, jen mi tady chybí trošku víc lidskosti a pochopení a podpory. Hrábněte si taky do svědomí a paměti, když jste chlastaly ligu. Já mám svých problémů dost, ale jsem dost empatický, takže jak píšu, průser to je a velký. Když jsem selhal já, napsali mi tady lidi, nevadí jede se dál, znova a lépe, už víš kde byla chyba apod. a fakt mi to pomohlo a teď nepiju a moc si vážím, že když měl člověk krizi, lidé ho pochopili a neodsoudili a podpořili. A to samé teď dělám já
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61128
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
To ale neznamená, že jí nedržím palce. Kdybych měla 8 palců, budu držet všechny, aby se probrala a začala s tím něco dělat. Eliško, dej se do toho, jsi záchranář, tak zachraň sebe, prosím.........
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61129
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Jasně že ano. Myslím, že tady je parta fajn lidi a přejeme si všichni ať je nám všem co nejlépe a to zlé máme za sebou . Jinak operace mi je líto a přesně v takové situaci by si to ta dotyčná měla vyžrat, už jen kvůli toho ať se ti nikdy neopakuje. Pokud byla pod vlivem musí převzít odpovědnost za své činy, tak jako každý dospělý svépravný člověk. Horší je, že Ti to zdraví nevrátí, tedy doufám, že je to už alepsoň lepší nebo proběhla nějaká reoperace a náprava.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61131
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Psala jsem před časem e-mail a došla mi odpověď: Hlavně nechlastat!
Asi tak.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61136
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eli o Antabusu jsi neuvažovala?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/03/2021 21:08 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61137
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Michal:....no za rok jsem skončil na záchytce, nejhorší zážitek....

Ja poznám lepšie. Psychiatria, klietka a v nej prípuútaný Krtko s absťakom. To bolo žúžo....
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61138
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Antabus si hodně chválil Sochař, ale je jasný, že každý to má jinak
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61139
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Uvažovala, můj adiktolog, když jsem u nej byla poprvé (před tím rokem požádat o pomoc) mi řekl, že hned po tom týdenním detoxu by mi ho nasadil a pokračoval s nim plus skupinovky v týdnu a individual (což úplně nevím, jak si představit). Ale o antabusu mi rikal i strýc ten mu na cestě k dlouholeté abstinenci prý pomohl nejvíce
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61142
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliška napsal:
Ale o antabusu mi rikal i strýc ten mu na cestě k dlouholeté abstinenci prý pomohl nejvíce

Krome Antabusu lze pouzit i alternativu Selincro (ucinna latka Nalmefene). Funguje na jinem principu - bere se pred pitim a blokuje mozek tak ze z alkoholu nema zadne "poteseni" = alkoholik pije ale nedostavi se zadne prijemne pocity, jen ty neprijemne. V kazdem pripade jak Antabus tak Selincro muzou mit neprijemne vedlejsi ucinky a na kazdeho funguje neco jineho - je treba vyzkouset.

Dalsi moznost lecby je kontroverzni TSM - The Sinclair Method. Je tady o ni vlakno primo na foru. Lek Naltrexone nebo jeho generika lze do CR dovest ze zahranici. Osobne znam cloveka ktery prosel nekolikrat neuspesne lecebnou, trapil se s alkoholismem 15 let a dnes uz nekolik let uspesne abstinuje a je presvedceny ze prave Naltrexone a TSM mu zachranily zivot.

Moznosti je opravdu vic ale vsechny stoji a padaji na jedine veci - alkoholik musi chtit svuj problem vyresit a musi byt ochotny tomu obetovat a podridit vse co bude potreba...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61146
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Tak to se určitě podívám. Přiznám se, že o tom jsem ani neslysela. Nějak jsem myslela, že pro alkoholiky se vymyslel jen antabus a terapie. Já vcerejsek po práci do noci strávila pročítáním vlákna Angie.
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter