Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61156
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Nikdo nepíše a já mám zrovna krizi, kterou možná někteří odsoudí na základě toho, že mám promile.. nebo na základě toho, že se jen lituju. Omlouvala jsem se někomu, koho jsem před rokem totálně nechala ve štichu jen proto, ze jsem chtěla umřít..! A teď bych to chtěla upřímně napravit
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61157
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Tak jestli jsi nechala někoho ve štychu, pže jsi chtěla umřít, tak mám dojem, že jste na tom byli špatně oba. Čas vrátit nejde, ale můžeš to vysvětlit dotyčnému, nepíšeš nic konkrétně, tak je těžké se k tomu vyjadřovat. Jinak ahoj
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61158
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Drzte se, myslim na Vas v modlitbě.
Curilo
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61162
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško, pro Tebe ještě poslední zpráva.
Jestli chceš začít abstinovat, tak ten boj Ti zpočátku sebere veškeré síly.
Vykašli se na, že jsi někomu ublížila, to můžeš vyřešit později.
Ty máš teď před sebou dost zásadní boj a máš co dělat sama sebou.
Podle sebe vím, že v těch prvních týdnech jsem jela jen na těch činnostech, které mi dělají dobře, uklidňují mě, pomáhají mi.
Bylo mi jedno, kolik sním čokolády, že není vysátý koberec, že není vyžehlený koš prádla, že máme k obědu kupovanou pizzu... Pokud se mi chtělo vařit, vařila jsem, pokud ne, nedělala jsem to. Do ničeho jsem se nenutila, i blbost, která se mi nechce dělat, by mě mohla dostat do stresu a napití by bylo jediné řešení.
A stýkala a telefonovala jsem zásadně jen s lidmi, o kterých vím, že mě nerozhodí. Uslzená kámoška po rozchodu měla smůlu, telefon jsem nezvedla.
Vykašli se nyní na vše, co by mohlo být byť jen trochu negativní. Dělej jen pozitivní činnosti. Včetně sociálních kontaktů...
A detox neodkládej.
Myslím na tebe.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61164
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliška napsal:
A teď bych to chtěla upřímně napravit

V tom pripade zacni! Dostan pod kontrolu svoji zavislost a abstinuj! Protoze bez urazky, v tom stavu v jakem se ted nachazis nebudes schopna napravit vubec nic .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61249
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško ahoj, jak jsi na tom?
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61251
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško co to čtu, tak tedy máte asi závislost poměrně silnou. Dvě flašky vína s tím, že žena má menší postavu a méně tělesných tekutin plus ještě menší játra a méně enzymů na trávení alkoholu. To jste poměrně hodně silně závislá, pokud jste průměrně vážící žena.
Nemůžu vám tedy s klidným vědomím doporučit domácí odvykání. Delirium , které by mohlo nastat je životně ohrožujícím stavem. Spíše bych to holt domluvil v nemocnici na detox asi týden, nebo deset dnů. Podle mne byse to normálně zaevidovalo jako lékařská hospitalizace, takže by vám to snad ani nebrali z volna, normálně by jste asi čerpala nemocenskou. Pak bych to viděl ambulantně na užívání asi antidepresiv a antabusu, ale to by vám vše dali v nemocnici dle vašich jaterních testů. Nejsem lékař, ale četl jsem , že se to takto dělá. Hodně zdaru.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61255
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Jánty napsal:
Eliško co to čtu, tak tedy máte asi závislost poměrně silnou. Dvě flašky vína s tím, že žena má menší postavu a méně tělesných tekutin plus ještě menší játra a méně enzymů na trávení alkoholu. To jste poměrně hodně silně závislá, pokud jste průměrně vážící žena.
Nemůžu vám tedy s klidným vědomím doporučit domácí odvykání. Delirium , které by mohlo nastat je životně ohrožujícím stavem. Spíše bych to holt domluvil v nemocnici na detox asi týden, nebo deset dnů. Podle mne byse to normálně zaevidovalo jako lékařská hospitalizace, takže by vám to snad ani nebrali z volna, normálně by jste asi čerpala nemocenskou. Pak bych to viděl ambulantně na užívání asi antidepresiv a antabusu, ale to by vám vše dali v nemocnici dle vašich jaterních testů. Nejsem lékař, ale četl jsem , že se to takto dělá. Hodně zdaru.


Nastupuji v pondělí na domluvený detox. 10 dni volna čerpám jako dovolenou a poté pokračuji ambulantně
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61256
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj, tak držím palce, máte asi pravdu, že to detox asi nejde dát na zdravotní pojišťovnu, ale léčba ústavní patrně lze(podle mne by to v zaměstnání asi zjistili a asi někteří pochopili a jiní ne, ale zpětně podle mne by nic trestné nebylo, že jste patrně někdy byla i intoxikovaná během zaměstnání). Tak hodně zdaru.Samozřejmě, kdyby jste byla třeba zedník, tak asi detox vám budou chlapi spíš závidět, jaký jste frajerka, že na něj jdete, zatímco oni dál chlastají.

Za dočasnou pracovní neschopnost se nepovažuje ošetřování pojištěnce



b) v době detoxikace po požití alkoholu, omamných nebo psychotropních látek, s výjimkou případů, kdy pojištěnec požil tyto látky bez vlastního zavinění,



Jsem zaměstnaná, musím dát kvůli léčbě výpověď?
Určitě nemusíte. Závislost je diagnóza jako každá jiná. Domluvte se s ošetřujícím lékařem, aby Vám vystavil pracovní neschopnost, případně Vám ji vystaví na detoxu. Během pracovní neschopnosti máte nárok na nemocenské dávky a po ukončení pracovní neschopnosti se můžete (ale nemusíte) vrátit do své původní práce.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 18/03/2021 19:22 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61259
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
A pro všechny tady, za všechny rady a názory (i ty ostřejší) jsem moc vděčná a děkuji všem. Prochazim si posledních par dni panikou, depresi, smířením i takovou trochu radosti z toho, že nastupuji. Poměrně se to mění během dne. V posledních 2 dnech mám ale i podporu od části rodiny, což jsem nikdy predtim neměla a začínám byt klidnější, že detox preziju a zacnu nový život. STŘÍZLIVÝ. Bez přemýšlení jaký bude program dne podle toho jak budu pít a fungovat, v kolik potrebuju dopit, abych mohla někam jet, že musím na nákup, aby bylo druhy den víno v lednici když přijdu z práce. Děsí mě představa, že alkohol nebudu mít denně v ruce, ale taky se neskutečně těším na to, co přijde a co všechno mi to dá. Bude to boj, ale já jsem bojovník. Dám do toho všechno co mám a uvidíme co se stane

Za to všechno vděčím i tehle stránce a vašemu fóru
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter