Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61260
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Držím palce Eliško! Dáš to!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61263
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Také se přidávám, Eli, jistěže to zvládneš. Detox pod kontrolou bude jednodušší než doma sám se sebou. Skoro bych řekla, že detox pro Tebe bude ještě ten nejmenší problém. To pravé složité stejně nastane až po návratu do běžného prostředí, ale jsi odhodlaná a to je hlavní. Také jsem zvolila ambulantní léčbu, včera on-line hodina s terapeutkou, pokud je fajn a klidná, hodně to pomůže. Terapeut ti neřekne, že něco děláš blbě, ale nasměruje tvůj tok myšlenek a pomůže Ti kouknout na to zase z jiného pohledu. Měla jsem z toho obavy, ale bylo to přirozené, v pohodě, utřídíš si myšlenky. Je líp vidět svého "pomocníka" naživo (no teď on-line, ale i to je dobrý). Dej echo, jak se Ti vede. Držím palce.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61264
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško a pobytovou léčbu tedy nechceš.Nic mi do toho není, já jen že mi to dává smysl, detox v nemocnici a pak pobytová léčba. Kdyby si měla závislost menší, tak si ji asi léčíš doma. No a četl jsem o tom v časopisu adiktologie o jednom muži co chodil jen na detoxy a 10x se tam vracel po půl roce a dal jsem to na vlákno Takhle nějak to mám taky,ačkoliv nejsem tím člověkem, ale příběh mne zaujal.Držím palec
P.S.-nemocenská je dost vysoká a mělo by ti to vyjít i s hrazením nájmu za byt, který bude prázdný.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 19/03/2021 10:09 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61266
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliška napsal:
Nastupuji v pondělí na domluvený detox.

Jsi dobra! Velka gratulace ze jsi sebrala silu a odvahu a odhodlala jsi se! A drzim moc a moc palce at tam najdes co hledas...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61269
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Konečně volno. Dva dny volna. Spousta věci co zařídit, poklidit, zajistit byt, auto (i když to je jen týden), vyprat věci a zabalit. Pořád úplně nevím a zatím nejsem schopna dohledat co přesně si vzít, co můžu, co nemůžu, hlavně jak mi bude a tak.
No střídají se 3 stavy stále dokola. Totální záchvat úzkosti a paniky, co sakra budu dělat, že už nemám čas, že to nedám.. pak deprese, čumím do blba, nemám náladu s nikým mluvit, cokoliv dělat, ležím v posteli v klubíčku a chce se mi brečet a pak tam trochu nakukuje obrovská radost. Že to bude super, mám rada výzvy, boje, překonávání sama sebe, bude to boj, bude to dobrý nakonec a bude mi skvěle po čase..
Zní to jako totální hovadina

Ale ještě jednou vám všem tady dekuju a slibuji, že sem teď o víkendu určitě budu psát ještě tyhle paniky a pak dám určitě vědět jak to všechno dopadlo a doufám, že sem budu moct chodit a procházet si strizlivosti s vámi!
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61270
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Též se sem sunu se svou troškou do mlýna podpory tvého zdárně absolvovaného detoxu.
ZDE pro zajímavost nejčastější otázky při vstupu do komunity, je to podobné, návykové látky a detox a abstinence jsou podobné, tady jsou zodpovězené nejčastější dotazy.

LINK:advaitaliberec.cz/terapeuticka-komunita/casto-kladene-otazky/
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61271
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eli to zmákneš, já mám ty stavy taky a to půl roku abstinuji, teda až na pláč, brečet neumím snad už ????. To se stabilizuje! Hlavně pevnou vůli a trpělivost. Drž se a určitě piš
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61275
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Dávám sem zajímavý LINK:advaitaliberec.cz/advaita-o-s/podpora/nakladatelstvi-portal/

Třeba se tam najdete jako já. V podstatě léčba narkomana, kterým feťák na alkoholu, smažka piva, je člověk místo na jehle ujíždějící na odlivce toxikomanického láku, tak se tam musí vidět taky.
Některé související stavy a motivy narkomana a alkoholika z výčtu ze stránek komunity:

Výčet témat :

Psychologie Komunikace

Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit

Deprese a jak ji zvládat

Sociální fobie

Poruchy osobnosti

Touha po druhém

Nová cesta k léčbě šikany

Stop traumatickým vzpomínkám

Závislé vztahy

Kognitivně-behaviorální terapie

Skupinová terapie

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty

Závislost

Tak nevím jak vy, ale na mne ten výčet celkem sedne.Skrýval jsem za pitím piv prakticky psychickou zraněnost.
Píšu to sem, protože jsem 3 měsíce abstinující(včetně asi týdne detoxu doma) a chápu, že to nebude vůbec jednoduché, že je to hlubší věc, že jsem si tím něco řešil a musím fakt zapracovat, protože jsem "čistý" ale pivo byl jistý krunýř, jako má želva.

Já myslím, že pomalu kopu svému latentnímu alkoholismu hrob a to je dobře, ten parchant tam někde je a chtěl by s létem vystrkovat růžky to je jasné, člověk musí být aktivní, protože nedáš/ dostaneš.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 20/03/2021 10:12 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61276
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
BDW tenhle web skýtá pro budoucího notirického abstinenta to co venkov pro bratry Mrštíky...

Co si vzít sebou do léčebny je tady jedno z vláken.Tam to probírají včetně detailů (jako vzít sihodinky atd.), teď jsem si rozklikl Kategorii a téma/Protialkoholní léčebny a zkušenosti s nimi/praktické dotazy ohledně pobytu v PL

Abasťák na detoxu jsem nezažil, tak jsem zvědav jak pak o tom třeba budeš referovat.
Můj absťák byl cekem takový tupý, pivní, žádné drama ale byl jsem asi tři dny zpitomělý, zvláště odpoledne, k večeru to ustupovalo, dopoledne jsem měl dobrá.A taky jsem první dvě noci špatně spal, jakoby takové depky tři dny.Ale dá se to. Závisí samozřejmě na stupni propajcovanosti závislostí, dle toho i ten absťák. Ale v detoxu to můžou zaléčit lékově, tak bych se nebál, v ČR celkem slušné zdravotnictví a s péčí o alkoholiky jsme podle mne na světové špičce.Hodně zdaru.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61277
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliška napsal:
Zní to jako totální hovadina

Nezni to jako hovadina a neni to hovadina! To co citis je uplne pochopitelny a normalni za dane situace. To jedine a klicove na cem ted zalezi je ze jsi se odhodlala a chces situaci resit. Ber to tak ze po dlouhe dobe to vypada a zda se ze na konci tunelu mrka a poblikava svetlo (a neni to reflektor prijizdejiciho rychliku ). Drz se!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter