Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...20212223242526...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61317
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Snad to tentokrát neprokoučuju.
Brzo změna času, jaro, to bude ještě makačka, hlavu vzhůru, štěstí přeje připraveným.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61318
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Jánty, když Tě čtu, tak jde vidět, že to s abstinencí myslíš vážně a děláš vše proto, aby jsi abstinoval úspěšně. Klobouk dolů jen tak dále
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61319
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Michal napsal:
Já bych teda speciální ohodnocení zdravotníkům nedával, ze dvou důvodu. První je, že v ČR je druhá nejvyšší úmrtnost na světě, což o něčem vypovídá, druhá že naše zdravotnictví sice věnuje snad maximální péči Covid pacientům, za to pacienti bez Covidu umírají na zanedbání péče a odkládání operací. Takže moc dobře to teda vymyšlené není. Ale situace je těžká...

Já už se s tebou do polemik pouštět nechci, ale tohle jako vážně?


Tady už nemám slov, budu jen citovat vrchního guru voličů nejvyššího AB: "Sorry jako.."

A vzkaz od JC: Nepište sem a pokud možno, nepište vůbec.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61320
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Edna napsal:
Michal napsal:
Já bych teda speciální ohodnocení zdravotníkům nedával, ze dvou důvodu. První je, že v ČR je druhá nejvyšší úmrtnost na světě, což o něčem vypovídá, druhá že naše zdravotnictví sice věnuje snad maximální péči Covid pacientům, za to pacienti bez Covidu umírají na zanedbání péče a odkládání operací. Takže moc dobře to teda vymyšlené není. Ale situace je těžká...

Já už se s tebou do polemik pouštět nechci, ale tohle jako vážně?


Tady už nemám slov, budu jen citovat vrchního guru voličů nejvyššího AB: "Sorry jako.."

A vzkaz od JC: Nepište sem a pokud možno, nepište vůbec.


Vůbec jsem tady svoji práci nechtěla rozjet nějaký problémy
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61321
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško, žádné problémy ty nerozjíždíš neboj, od toho jsou jiní. Jak se cítíš teď?
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61322
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Rozmyslim co zítra budu balit, snažím se nad detoxem až moc nepremyslet, aby zase nepřišla nějaká deprese nebo úzkost.. predevcirem jsem vysadila občasný léky na povzbuzení i spánek, aby toho bylo min, ale akorát mám bordel v hlavě. Proste uvidíme co se bude dít no

Občas koukám do chatu, přiznám se, že vůbec nestíhám a nepobírám, co se tam řeší a tak, ale určitě jsem nechtěla nikoho naštvat touhle konverzaci
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61323
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Elo, tohle se Tebe netýká. Jistěže, od problémů jsem tu já, zatímco Michal naše zdravotnictví nepotřebuje, akorát fňuká... viz starší Michalovy příspěvky.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61324
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Chápu, paradoxně si myslím, že člověk téměř nic nepotřebuje, jen si přibalit odhodlání, pevnou vůli a trpělivost. Zvládneš to, zvládli to mnozí, proč ne ty . Zrovna jsem hodil do chatu link, povídá tam pán, který na tom byl mnohem hůř, zvládnul to . Pusť si nějaký film, co máš ráda nebo seriál, nemyslet na to úplně asi nejde, ale odklonit myšlenky na chvíli ano. Jen s těmi léky bych šel asi pak ven, přeci jen nějakou dobu v těle jsou a také to spolu souvisí. Uteče to a uleví se Ti, každý krok dopředu je ten správný! Jsi šikovná!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61325
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Elo, tohle se Tebe netýká. Jistěže, od problémů jsem tu já, zatímco Michal naše zdravotnictví nepotřebuje, akorát fňuká... viz starší Michalovy příspěvky.

Čtu teď hodně konverzaci tady. Ale zatím nemám ty souvislosti, i tak pardon.. a upřímně i když jsi na mě byla ostřejší, tak tvoje příspěvky si beru hodně hodně k srdci a za to jsem vděčná, takže budu tady opatrná
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61326
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Knížky, pyžamo, papuče, muziku a filmy do tabletu, občanku, pár korun do kantýny a čokoládu. Toť vše, o zbytek se postarají lékaři a sestry.
Drž se, tohle zvládneš.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...20212223242526...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter