Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosba o radu
#7324
Prosba o radu Před 12 rok, 3 měsíce  
Dobrý den všem, rád bych se zeptal jak to je s úhradou za léčení? Vím, jsou důelžitější"věci", když je člověk alkoholik, ale mám rodinu, děti, každý měsíc musím platit půjčky, byt....nemohu si dovolit být pár měsíců bez příjmu, ale cítím, že se musím jít vyléčit. Docházení nepřipadá v úvahu, to by mi nestačilo. Potřebuji být zavřený a zbavit se té chuti a touze se napít...nedaří se mi s tím bojovat. Nevím co s tím. Jsem v kruhu alkohol, finance, rodina...
Olda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7325
Re: Prosba o radu Před 12 rok, 3 měsíce  
Oldo,
léčba se hradí jako normální pobyt v nemocnici. Nevím kolik je dneska za den. (Uvažovalo se o změně.) Počítej s částkou cca 100Kč/den. Hradí se to měsíčně. Pokud pracuješ, tak to je pro tebe nemocenská. (3000 za pobyt by mělo být méně než za chlast.)
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7326
Re: Prosba o radu Před 12 rok, 3 měsíce  
Petře,
díky moc za informace.
Olda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7329
Re: Prosba o radu Před 12 rok, 3 měsíce  
Oldo, jsi na normální nemocenské, platíš 100 Kč za den, jako v nemocnici.Dobře, že si uvědomuješ, že tam musíš, utíkej tam, dokud si ještě vůbec něco uvědomuješ.Neboj!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9087
Re: Prosba o radu Před 11 rok, 10 měsíce  
Já jsem se teď vrátila z měsíčního detoxz,byla jsem na neschopence a platila 100.- za den!Určitě na léčení jdi,dokud je ještě čas!
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10572
Re: Prosba o radu Před 11 rok, 7 měsíce  
Nejsem alkoholik, nemám s tím zkšenosti, ale seš u mě frajer, moc ti fandim. Určitě to nevyjde dráž než chlast. Hodně štěstí
adéla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12949
Re: Prosba o radu Před 11 rok, 2 měsíce  
Pobyt v lecebne je hrazen jako pobyt v nemocnici.
A ze zamestnani dostanete vyplatu v pracovni neschopnosti!
Pokud navstivite sveho obvodniho lekare, ktery Vam da doporuceni na pobyt v lecebne, napise Vam i pracovni neschopnost.
Preji Vam mnoho uspechu!
Madda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter