Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Matka je alkoholik již 40let
#9461
Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit. MAtka je alkoholik, kvůli dluhům museli s otcem prodat velký byt a koupit malý 1-1. Nyní se to dostalo do fáze, kdy matka zve domů pochybné osoby, klidně přespí a otec nemá doma klid po noční. Nervově to nezvládá a matka se léčit nechce. Prý není alkoholik. NAvíc utrácí peníze a otec pak nemá na splacení společných dluhů. Děkuji moc za radu.
lev

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9462
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Dluhy,které vznikly během manželství jsou vždy obou manželů.Nevidím jiné východisko.Váš otec by měl urychleně zažádat o rozvod.Vaši matku má možnost nechat zbavit svéprávnosti.Její nezodpovědné chování jak k vám,tak k manželovi ale sobě samotné je toho důkazem.Bez porady s právníkem ale též s psychiatrem se neobejdete!Neotálejte s ničím a začněte jednat!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9463
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
A táta to řešit nechce?Měl by jít za lékařem, aby mamku přemluvili společně na léčení, nebo jí prostě vyhodit z domu, rozvod........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9464
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Otec to již řešil. Bohužel nevíme, jak dostat matku k lékaři.Málo kdy je střízlivá. Rozvod jsem mu již navrhla. Uz také nemá sílu a nervy. A nevím, jak složité je zbavit člověka svéprávnosti. Je to hrozné a je mi do breku, už to řešíme spoustu let. Problém je, že vše musí být dobrovolné. A na právníky nemáme finance. Navíc mám také svoji domácnost a práci.
Lev

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9465
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Je to na vašem otci.Nejrozumnější bude,když se sám objedná k psychiatrovi(nejlépe s AT PRAXÍ)a začne tam.Je důležité,aby byl zcela otevřený,tak jako vy zde a nic z toho nezatajil.Pomoc může být účinná jen tam,kde je upřímnost.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9466
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Děkuji moc za rady. Zkusime začít tedy tam a pak ten rozvod kvůli budoucím dluhům matky. Přeji vám všem příjemný zbytek neděle.
Lev

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9467
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Hodně štěstí a NEÚSTUPNOSTI K vaší matce.Musíte se naučit být tvrdím a důslední.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9468
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Dobrý večer, tak jen pro dokreslení. Byla jsem se podívat do bytu rodičů a po otevření mi matka vykala a ze začátku vůbec nevěděla, kdo jsem. To mě samozřejmě po těch letech naštvalo a dala jsem jí studenou sprchu. Pak byla schopna komunikovat a adekvátně reagovat. Udělala jsem chybu? Výčitky mám, ale strach o to , co kde v opilosti podepíše je větší. Navíc vyhrožovala, že otce nepustí do bytu a další opilecké bláboly.
Lev

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9469
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Potřebuje zbavení svéprávnosti.Ona už je mimo, lidi jsou zlý, využijí ji, vědomě, a Vy to budete platit, zničí Vás to všechny.Držím palce!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9470
Re: Matka je alkoholik již 40let Před 11 rok, 10 měsíce  
Alkoholismus vaší matky už opravdu vážně ohrožuje její úsudek-bohužel.Je nejvyšší čas OPRAVDU ZAČÍT DĚLAT VŠECHNO CO SE DÁ A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPODCENIT NIC.S její pomocí nepočítejte.Je zřejmé,že se upije-pomožte aspon´sobě a tátovi.Držím pěsti a přeju hodně síly
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter