Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jsem po dvoulete léčbě antabusem.
#1127
Jsem po dvoulete léčbě antabusem. Před 13 rok, 10 měsíce  
Během těch dvou let jsem měl po dohodě s doktorkou tři pauzy, zhruba po 14 dnech vysazení antabusu jsem selhal.Teď jsem opět bez antabusu,jsou to dva měsíce.Během těch dvou měsícu sem si dal 2 x po 3 piva.Chci se zeptat,jestli je možné abych si občas něco dal.Doktorka říkala že když si dám pivo že to není konec světa ale opět jsem blíž te propasti.Manželka říká že nesmím ani nealkoholické pivo.Kde je pravda?Dík rady.
Dalibor
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1128
Re: Jsem po dvoulete léčbě antabusem. Před 13 rok, 10 měsíce  
Manželka má pravdu.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1137
Re: Jsem po dvoulete léčbě antabusem. Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahoj, také sem pro manželky názor...Je to o tom, že doopravdy stačí i nealkoholické pivo, aby se alkoholik vrátil opět k pití...alespoň u mě to tak vždy bylo.Není to návrat ze dne na den k neovladatelnému pití, ale postupně se zvyšují dávky a ani nestihneš zjistit kdy, ale jsi v tom znovu.Také mám momentálně stále větší a větší chuť na pivo vychlazené, na zahrádce s přáteli...když je takové vedro jenže nemůžem...vydrž!
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1139
Re: Jsem po dvoulete léčbě antabusem. Před 13 rok, 10 měsíce  
Díky za odpovědi a za podporu :)Za poslední pul rok sem pochopil spoustu věcí,nejvíc mě mrzí že jsem tím ubližoval svoji ženušce kterou strašně miluji .Teď už vím že to zvládnu bez alkoholu a své ženušce vše vynahradím.Na světě je moc krásně i když realita je někdy těžká.Pro upřesnění od 13.4 apstinuji úplně.
Dalibor

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1140
Re: Jsem po dvoulete léčbě antabusem. Před 13 rok, 10 měsíce  
To je super Dalibore,vydržte opravdu to stojí za to
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter