Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Bojím se jak to dopadne
#12459
Bojím se jak to dopadne Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahoj, rada bych znala vas názor. Před devíti lety jsem se seznámila s nynějším manželem, který je o osm let mladší. Ja posledních dvanáct let nepiju skoro vůbec a to jen z prostého důvodu,ze mi to proste nechutna.mazel je ze severni Moravy a jako mladý pil hodně,pil hodně i kdyz jsme se poznali,což me nedošlo,měli jsme zvláštní začátky,ja byla v rozvodovem řízení ...vítali jsme se Eda málo a on si žil svůj život. Pak jsme zacali spolu žít,narodilo se nám díte,manžel byl vzorný,staral se a do hospody chodil minimalne cca 5-10x ročně,doma si dal občas sám vino cca 1x měsíčně.problem byl pro me v tom, a vím, ze diky tomu ze ja nepila,měla jsem posuňuta měřítko od normálu, ze nemel míru,vetsinou kdyz jsme někam jeli a dohodl se mnou ze budu řídit opil se hodne(ale zase kolikrát řídil on a Nepil)nebyl podle me závislý na alkoholu, ale kdyz uz tak hodně,nikdy za me to netrvalo dal než tu jedňu akci ani vyprošťovací nebyl,měl spis chuť na alkohol ze si chtěl užít Vánoce dovolene a sám se opil jen jednou, ale nemel klapku.pak se rozvedli jeho rodiče,tezce to nesl i fakt ze je mel400 km daleko a od doby dnu se opil tak řešil jeho rodinu a byl na me zlý vyvrcholilo to kdyz tu byl jeho otec s novou rodinou jeli jsme na návštěvu a on se tam šílené opil,strkal do me,táty,vyčítal,malá se vzbudila a vysledek byl ze jen ve slipech a v dzisce odjel zpět k té návštěvě přes celou Prahu, druhy den ho přivezli, omlouval se ale vůbec nevěděl za co, bylo to pro me hodně zlý, on vždy tvrdil ze nikdy z něho neudělám abstinenta,ze je z Moravy a byla by to potupa a ja mu říkávala ze to z nechci hciudelat ale ze se nechci bát v jaky stavu se kdy vrati a on to zertoval. Po tomto jsem mu řekla ze se ho uz nechci bát a ze jeste jednou končím,to bylo v červenci loni do jara toho roku se netknul ničeho v lete si koupil to ovocné pivo ale tak 10ks za prázdniny, ted v rijňu si dal s bratrancem jeden večer dvě piva a druhy večer tři dvojky občas si dá nealko a chodil i k psycholozce a ta mu řekla ze si ma dat limit kolik vypije a přes nej nejit.jak si občas maličko dá ja mám strach a hrozne bych chtěla abych uz to nezažila,myslím ze nebyl typicky alkoholik,co myslíte vy?dekuju a promítne za tak dlouhý příspěvek
Madla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12460
Re: Bojím se jak to dopadne Před 11 rok, 4 měsíce  
Moc se omlouvám za ty šílené chyby psala jsem to na mobilu
Madla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12461
Re: Bojím se jak to dopadne Před 11 rok, 4 měsíce  
Madlo, vypadá to, že Vás má rád, snaží se, jestli pije opravdu jen tak, jak píšete, jde to.V opilosti dostane odvahu a vykřičí, co ho trápí.Nemusí být alkoholik, i když je Moravák.Ať si zajde na pivo s přáteli, ale ať se vrátí v klidu.Možná by byl u Vás větší klid.Cítí se asi pod pantoflem, nebaví ho pít sám, jednou za čas se klidně může opít. Když mu chutná, ať se třeba po....Jestliže není alkoholik.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12487
Re: Bojím se jak to dopadne Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahoj. Z toho , co píšeš si taky myslím, že tvůj partner nemusí být alkoholik. Jen at se to nezhorší a jeho pití se nestane pravidelným. Možno, by zasloužil trochu volnosti, ale to už je na zvážení od Tebe, snaž se ho motivovat k tomu, aby pil co nejmín a myslím si že je dobrá rada od psychologa, at si ohraničí množství, které vypije. Jak není závislý, mohlo by to u neho fungovat. Všímej si ho, ako pije, jestli se dokáže zastavit při mírném opojení,je to dobrý. Horší by to bylo, že by se musel dorazit stále, prostě alkohlik neovládá pití s mírou právě jasným příznakem alkohlizmu je ztráta míry v pití. To že tvůj partner je z Moravy nic neznamená, je tu hodně správnych lidí, co nepijou, nebo jenom s mírou. Hodně štestí přeje Stefan
Stefan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter