Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosim o radu.....
#1382
Prosim o radu..... Před 13 rok, 8 měsíce  
Ahoj vsichni, mam par dotazu tykajici se alkoholu. Od unora 2009 jsem na antabusu. Docela mi to vyhovuje, ale mam s tim spojenou jednu vec, nema nekdo zkusenost s velkym snizenim potence??? Ted sem mel 3 tydny vysazeno a byl sem jak utrzenej ze retezu a erekci sem mel uplne suprovou od rana do vecera, pritelkyne po tydnu zacala rikat ze uz sem fakt otravnej .... proste bylo to o hodne lepsi nyni uz zas 4 tydne beru a v tomhle smeru se mi to zase hodne zhorsilo. Zkousel sem caj z kotvicniku a taky mi moc nepomoh. Je mi 22 a je to pro me dost neprijemny.... Kdyz si dam naky "vokno" tak se to vzdy do tydne hodne rapidne zlepsi.... Nepomahlo mi ani velky snizeni davek, zacinal jsem na 4 tydne dnes jsem na 2 nekdy i 1 "antaku" tydne a je to porad stejny.


Jako jedna z variant se mi jevy vymenit antabus za neco jinyho, na zahranicnich webech sem cetl docela dobry vysledky ReVia. U nas ale jak sem pochopil to mezi doktory moc oblibene neni. Muj mi rikal ze to moc nezabira. Ale kladu si otazku jestli to treba neni jen mezi doktory "zazito" ze to nefunguje.... Navic ja sem spis "poloalkoholik" k antabusu sem se dostal kvuli dopravni nehode kterou sem zpusobil pod vlivem a potreboval sem to k soudu ze se lecim. Ale z nakeho duvodu sem u toho zustal. Muj problem nebyl ani tak alkohol jako moje chovani po nem. Delal sem bordel, zadny agrese nebo bitky proste bordel. Veci typu lezeni po stromech po kominech, vystrikavani hasicaku ve verejnych budovach, skakani z 20 metrovejch mostu do vody a tak. Bavi me adrenalin a kdyz sem opilej tak moc neznam meze. Proc sem zustal u antabusu bylo hlavne muj strach ze zas sednu za volant opilej.


Tak z meho puvodniho dotazu sem to trosku roztah. Ale budu rad kdyz mi pomuzete. takze ve skratce:

Potence a antabus?
Co proti tomu delat? (nejradsi bych zustal u antaku ale s poradnou erekci:)
Jak funguje revia?
RR

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1688
Re: Prosim o radu..... Před 13 rok, 7 měsíce  
koukam ze nejste moc sdilny.....
RR

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1991
Re: Prosim o radu..... Před 13 rok, 6 měsíce  
To asi není o sdílnosti, ale o tom, že nikdo s tím nemá takovou zkušenost.
Hezký den
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1993
Re: Prosim o radu..... Před 13 rok, 6 měsíce  
Rádi by jsme pomohli, ale nevíme. Nám zatím funguje OK.
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1994
Re: Prosim o radu..... Před 13 rok, 6 měsíce  
Jo a mám ještě jedno řešení. Nebrat antabus, ale zároveň nechlastat. Dřív taky lidi dokázali přestat pít bez prášků. Je to jen o vůli a o tom zda ji máš. Pokud by jsi pil a řídil auta dál, tak radši ber antabus, než by jsi si to úplně posral,ale pokud by jsi to zvládl nepít bez toho.... Léky tě nezachrání. Možná pomůžou, ale nevyléčí tě. To dokáže jen SEBEKONTROLA.

Jo jo, ve 20 mě taky chytli opilýho 2,5 promile. Říkal jsem si jak to zvládám a jak se na chlastu bavím.... Holky a tak. No a v 25 jsem málem zkončil v léčebně. Dostal jsem poslední šanci to zvládnout sám a zatím se držím. Tak se dej pozor, ať nedopadneš jako já. Nestojí to za to - viz tak jsem opět začal.

Čau Honza
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2400
Re: Prosim o radu..... Před 13 rok, 4 měsíce  
Honzo,pokud člověk nezvládá své chování spojené s pitím,způsobuje si problémy.Není schopen ovládnout ani pití,ani sebe.Tudíž patříte do řad alkoholiků-beze sporu.Co se týče Antabusu a erekce?Myslím,že tento problém máte jenom v hlavě.Mozek,který chce podvědomně pít chce odbourat překážku,kterou je pro Vás Antabus.Jinak alkoholismus(závislost) je posedlá touha po ....Tato posedlost má tendenci zasahovat do všech životních oblastí-tudíž i do sexu.Jednoduše se stává-pokud závislý člověk na sobě nepracuje?Může jednu posedlost vyměnit za druhou do té doby,než se opět připojí i ta původní.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2401
Re: Prosim o radu..... Před 13 rok, 4 měsíce  
omlouvám se-bylo určeno RR
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter