Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: 6 let abstinuji
#15171
6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Zdravím Vás,
tohle je muj první příspěvek,píši proto že jsem už šest let abstinent ale před rokem a pul jsem měl recidivu,chtěl jsem prostě vyzkoušet se napít piva,nevipil jsem ani polovinu,okamžitě jsem dostal deprese uzavřel jsem se do sebe.píšu proto že už nevím jak dál,přetávám věřit své terpaeutce,téma alkohol je pro mě strašně depresivní věc,je mi kolikrát mnohem líp když nechodím a schuzky alkoholiku protože když slyším ty příbehy -kolikrát kdo nebyl v léčebně rozvrácené rodiny atd.ve mě to nevyvolává ponaučení z toho když nebudu pít tak povedui štastnější život ale odrazuje mě to se stát jedním z nich.nechci být takhle nemocný,ano alkoholismus nejde léčit,mám to omleté o hlavu milionkrát.spíš mě to nutí se s a,lkohlem vyrovnat a ne ho uplně vyškrtnout ze života,pro mě je to něco co jsem si zakázal a začal abstinovat ale v podstatě se nic dál nestalo,ale počkat-jo vlastně stalo,dodělal jsem si vyuční list,jelikož jsem byl bez vzdělání,došlo mi i pár duležitých věcí v životě co mi chybí a uvědomil jsem si duvod svého pití ale mrzí mě hrozně to že jsem si tenkrát neřekl spíš se sklidnit pít třeba jen příležitostně a ne si hned navlíct pozu abstinenta i když jsme ani nevědl do čeho vlastně jdu.takhle to zpetně vidím půo těch letech
david rejzek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15172
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Davide, ty pořád s alkoholem bojuješ, chceš nad ním vyhrát, což je chyba, nedaří se ti, a ani nepodaří, nikdy, je silnější než ty.Najdi v sobě trochu pokory, přiznej si to, a uč se vedle něj žít v klidu.Najednou zjistíš, že tě abstinence obohacuje, ne ochuzuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15173
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
a proč já musím být ten slabej a všichni v mém okolí to zvládaj
david rejzek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15174
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
pokud nad alkoholem nezvítězím,tak nad čím potom v životě,když se nedokážu ani kontzrolovat v tomhle
david rejzek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15175
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Je to jako by chtěl cukrovkář zvítězit nad dorty z cukrárny..prostě to nejde, taky si je musí odmítnout, protože je nemocnej ikdyž se ostatní okolo cpou do zblbnutí..Je to břímě, které si alkoholik navždy nese
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15176
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Nemůžeš pít, protože jsi alkoholik!Jasný?Musíš už to dávno vědět, nechceš si to připustit!Nikdo tě nenutí přestat pít, klidně pij dál, umřeš, víš to.A nefňukej, nestarej se o ostatní, řeš svůj život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15178
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
A jestli jsi se napil, tak 6 let neabstinuješ!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15179
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
Libo, 6 let abstinuje a ted se napil...Zdá se mi, že máš z té léčebny dost vygumavenej mozek
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15180
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
já vím,oprava-abstinuji rok a pul.Mám pocit že mě ta absinence strašně svazuje a když mluvím s terapeutkou tak mě moralizuje a po sezení mám pocit že nemužu si ani sprostě zanadávat.muže být také chyba v terapeutovi,nemyslím určení diagnozy ale třeba v přístupu během abstinence
david rejzek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15181
Re: 6 let abstinuji Před 10 rok, 7 měsíce  
jasně,tohle všechno znám,ale alkohol neni muj jediný problém v životě,nemužu všechno svádět pořád jen na pití,všechno se v životě netočí jen u alkoholu
david rejzek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter