Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: A Dost!!!!!
#16497
A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj lidi píšu ještě v kocovine a už tak dal nechci,po včerejším "výletu na dvě" kdy jsem ani malem netrefil domu s byl sprostý na přítelkyni a psa toho mám dost.Je mi 28 a piju tak 10 let pivo a to tak že se minimálně 2 krát týdne zleju že mám okno semtam monokla nebo ztracený věci a tak trapasy ostuda.V střízlivým stavu jsem hodnej rád čtu jezdím na kole cestuju po Evropě práci mám fajn i.když občas ráno trnu hrůzou kuli zbytkaci.
No a už mě to vážně sere jak mě to dokáže změnit a že i vypatlanci kery v životě nic nedokázali mi říkají vypitozo atd.
takže z pudu sebezáchovy a z vizi lepšího života vidím jedinou cestu abstinence na silvestra mám nakoupené bireli vím ze se říká že ani ty by se neměli ale lepší než alko pivo a přemýšlím že po novým roce zkusím aa a uvidíme ale už nechci aby to šlo takhle dál.
s přáním hezkého Nového roku bez kocoviny Koudislav
koudislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16499
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Máš dobré plány, snad ti vydrží.Jsi příliš mladý, abys takto přežíval,aby se ti posmívali, je to ponižující, a tvé pitky se budou jen zhoršovat, takže stop a fakt!Přeji ti to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16502
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Děkuju za podporu uz toho bylo fakt dost.Dneska se jedu provětrat na kolo na Kokorinsko večer půjdu do sauny a pak si dám cajik,pritelkyne taky nemuze pít pac má zlomenou nohu a bere prášky na redeni krve,jenže ta v tom aspoň nelita jako já.No a zítra na deni do práce a pak doma čaj a bireli ohňostroj a spát a aspoň budu na Nový rok o noční čerstvouckej a dál se uvidí asi do těch Aa zajedu.
koudislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16642
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Cau Koudislave, jak pokračuješ, smím li se optati?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16646
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj zatím se držím Silvestr byl super vypil jsem par birelu tukli jsme si nealko bohemkou,šli na ohnostroj a bylo nám fajn.Na AA jsem zatím nebyl ale asi tam zajdu aby se mi neztratila motivace,zatím žádný abstáky ani depky nemám spíš naopak jsem čilejší a veselejší.Od noveho roku jsme měli dvě riskantní akce posezení s kolegou v hospodě a oslava přítelkyně segry narozenin.V hospodě jsem pil birela a limču a na oslavě kolu a čaj,ale oboje se neobešlo bez chytrych řečí proč si nedam a bla bla aspon jedno a tak, v hospode jsem řek že nemam chut a na oslavě jsem se vymluvil že musím večer řídit,zatím jim nechci tohle všechno vysvětlovat stejně by to nepobrali .Jediny s kym sem o tom mluvil je přítelkyně a ta furt mi říká do kola že si mam dat dve a končit a nechape že to tak nejde,ale je ráda že se neopijim.No a od Noveho roku jsem přidal pohyb abych schodil ten proklatej pivní pupek,chodím se psem na dlouhy vychazky a zítra jedu zas na kolo.
Koudislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16860
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
zatim jedu úspěšně dál dneska zitra mám noční takže nic nehrozí a dál snad taky ne.Budu mít brzo rekord v nepiti piva akorát sem tam si dám nealko pivo a pohoda i když tři týdny je krátká doba ale aspoň ví m že to de.
koudislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16861
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Každý den je přínos, vidíš, že to jde.Jsi rád, já také!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16891
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj, jsem na tom podobně dvě a dost, to prostě nejde. Taky to nikdo z okolí nechápe. Tak si hledám nějakou podporu tady. Vím že se to ještě může stát, zatím nemám potíže v práci ani v osobním životě, ale překáží mi to . Hlavně z toho mívám depky, cítím se že jsem zklamala sama sebe a taky člověk nikdy neví co bude dál. Taky se pokouším abstinovat, ale je to těžké.
Jak se držíš ty?
Taky toho mám dost!

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16893
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Deprese a výčitky jsou příznačné.Nejhorším jedem pro závisláka je sebelítost.S tou se člověk propíjí ani sám neví jak.Tak bych si na to dávala pozor.Je lepší vědět-a to víte obě že po pití se výčitky svědomí a deprese s tím spojené zvyšují v neůnosnou zátěž.Je lepší tomu předejít a udělat všechno proto,aby se člověk nenapil.Bud´se pořádně napije nealka,případně sní něco dobrého,pustí to sem do fora,nebo jde na procházku,plavat,zacvičí si...je toho spousta co může udělat dřív,než by opět začal pít.Co je ovšem důležité?Změnit své myšlení,zvyky a jednání.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16895
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj no já se zatím držím abstinuju skoro měsíc a dá se to sem tam mám nákou lepší depku, ale s kocovinou (míval sem mega kocoviny) se to nedá srovnat proti ní to nic skoro nic neni.Snažím se být furt nák zabavený vycházky sport čtení a tak,mám taky zásobu různých čajů který mi taky dost pomáhaj při chmurech.
Včera jsem obstál velikou zkoušku byl u nás hudební fetival tak jsme vyrazili i když se mi moc nechtělo.Obrnil jsem proti kecům aspon jedno a bla bla bla i když moc neprudili tentokrát.Myslel jsem že si dám aspon nealko pivo jenže to se mtam nesehnal tak ssem na džusíčkách a čajích a a tak a ve finále jsme tam byli do konce asi do 1 :30 a výborně jsem se pobavil a i trsal střízlivej .
A co ty Taky mám toho dost,jak jsi na tom jak dlouho nepiješ a jak to jde?
Koudislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter