Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Silvestrovský absťák
#16560
Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny,
ráda by jsem se s vámi podělila o mou zkušenost s absťákem. 26. prosince jsem byla s mým manželem na pokrovém turnaji. Celý večer byl v pohodě, ale pak se začalo hrát o peníze. Já jsem prohrála skoro dva tisíce a musela jsem opustit jako NEhráč místtnost, manžel tam zůstal.Všeude byli automaty a jeden bar.Napadlo mě si dát jedno pivo, ať si zkrátím chvíli čekání.Objednala jsem si a přišel za mnou hráč který mě obral a pozval mě na skleničku.Za ten večer jsem vypila 10 voděk a 2 piva.Ráno jsem se probudila s normální kocovinou, nevolnost,bolest hlavy.Bydlí u nás dočasně od manžela kamarád který taky celkem rád si vypije tak mi ráno nabídl pivo. Řekla jsem si proč ne. Za ten den jsem jich vypila 7.Další den se to opakovalo pouze s malou změnou, kamarád navrhl, že si dáme raději víno.Vypili jsme každý litr vína a 4 piva, další den se opakoval úplně stejně jako předešlý, pouze rozdíl byl v množství.Už to byly pro každého 2 litry vína+piva.A tak to šlo další tři dny.31. prosince jsem se probudila z neskutečným absťákem který jsem nikdy nezažila a věřte mi že už nezažiju. Třásly se mi ruce, potila jsem se a nebyla jsem schopna skoro chodit jak se mi motala hlava.Nevěděla jsem co mám dělat.Nakonec mě napadlo po 4 hodinách proležených v posteli že rodiče mají ještě doma alkohol. Ta jsem se napila slivovice a bylo mi o poznání lépe.ALe naši odjeli a doma jsem neměla vůbec nic a všechno to začalo. Šla jsem si nejprve lehnout že to zaspím , ale to jsem se mýlila. Ruce se mi třásly víc a víc, potila jsem se a nemohla jsem usnout. Vrchol čeho jsem dosáhla bylo se otočti v posteli a napít se minerálky maximálně si zajít zakouřit.JEnom jsem ležela a převalovala se a říkala jsem si kdy to skončí. A bylo hůř. Začali mi otékat končetiny a začali záškuby v těle. Myslela jsem že to bude můj konce. Ruce se mi třásly tak že jsem se ani nemohla napít.Měla jsem jenom zavřené oči, aby sem zmírnila motáka co jsem měla, ale i mé uvažování bylo na hranici šílenství.V pohádce jsem slyšela nějakou písničku a musela jsem si ji pobroukávat pořád do kola.Do rána jsem se převalovala v posteli a nemohla jsem usnout jen jsem se modlila, ať už to přejde. Druhý den ráno mi bylo skoro stejně, možná o trošku hůře,ale překonala jsem se a šla jsem se osprchovat. Při pohledu do zrcadla jsem se vůbec nepoznávala.Hnusné lesklé oči, černé dlouhé vlasy po pás jindy upravené vypadaly jak kdybych se měsíc nečesala, pleť úplně bledá.Dala jsem si rychlou sprchu a šla si zase lehnout. To už jsem pila 3 matonku a začalo mi s ní být špatně.Stále jsem nemohla spát.Usnula jsem jen na malou chvilku a to se mi zdálo že ji ve snu zabili tak jsem byla hned vzhůru.Pak mě napadlo,že můj psychiatr mi už dávno předepsal nějaký lék jménem tiapralan. Dávkování jsem měla 2-2-2 hned jsem si dva vzala.Asi po půl hodině mi bylo místo toho lépe tak ještě húř.Začala se mi třepat brada a záškuby byli ještě silnější.Byla to hrůza.NEbyla jsem schopná ničeho zž si jít ani zakouřit.Napadlo mě ještě,že mám předepsané prášky na spaní Neurol od lékaře jak mi bylo 18. Řekla jsem si že nemám co ztratit. Vzala jsem si 1 a tajně doufala, že alspoň na chvíli usnu.Vzala jsem si ho ve 15hod a prospala jsem do 17. Bylo mi trošku lépe.Stále jsem byla unavená a při pohledu do zrcadla oteklá a škaredá, ale už jsem neměla ty hnusné záškuby a o poznání méně se mi třásly nohy a ruce.Na spaní jsem si vzala dva a prospala se až do druhého dne, do dne.R8no jak jsem vstala tak jsem přísahala že se chlastu už v životě nedotknu. Tyhle stavy už nechci nikdy zažít a kdo už je zažil tak jako já tak ví o čem mluvím...Máte někdo podobnou zkušenost s absťákem jako já?Vím že nebylo správné si brát ty leky, ale že mi je lépe hodně přispělo určitě i to že jsem hodně pila, do toho průběžně brala magnesium a B-komplex. Máte někdo něco lepšího na absťák? Ale ne už pro mě .....LIdičky držte se ať nedopadnete jako já.Fakt je to hnus. A nejlepší pocit je, když někomu uděláte radost a ne když máte radost že už jste se dostali s absťáku....A všem Šťastný a bezalkoholový nový rok.Ten můj určitě bude.Mějte se krásně
Vladisek25

Poslední úprava: 19/01/2021 10:33 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16566
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj Vladko, tak ja mam ted skoro stejnej problem.Zacal jsem pit nekdy 15.prosince.zasel sem si na koncert punx kam rad chodim do jednoho klubu.dal jsem si jedno nealko a nejak me to nebavilo,tak sem si rekl co, dam si jedno dve pivka na zlepseni nalady a bude hej.No nakonec jich bylo ani nevim kolik plus nejak panak.Asi po dvoumesicni abstinenci.rano se vzbudil a normalni kocovina,zadnej velkej abstak.No prijela me navstivit ex tak sem se drzel.Ex-samozrejme kvuli piti.navecer odjela a me bylo furt soufl tak sem si rekl ze si skocim teda pro jedno vinko na spraveni,uplnej skrat proste.Vzbudil sem se asi ve tri rano s abstakem jak krava a mazal do mesta do naky nonstopky proste kalit,ja snad v tu chvili uplne zapomnel ze jsem alkac...zkalil jsem se jak duha a ani nevim jak dosel domu.rano sem se vzbudil a hned mazal k vietnamcovi pro krabicak.odpoledne dalsi, vecer dalsi...A takhle to pokracovalo az do 29-tyho.kdy jsem se rozhodl jet k rodicum at me pomuzou udrzet.Pak teprve prisly abstinencni priznaky jako blazen,prosil sem mamu at mi da aspon jednu sklenicku vina,nastesti nedala:)byl sem jak pominutej,nemohl jsem spat,myslel jsem ze mi rozskoci hlava, tres, poceni, v noci az hlasy v hlave, buseni srdce furt mi v mozku jeli nejaky blbosti co nedavali smysl az sem si myslel ze sem se zblaznil.samozrejme sem se bal hrozne ze prijde delirko ci nejaka alko psychoza.no hruza,des.nikomu nepreju.takze v tom opravdu nejsi sama.no a vcera jsem konecne zasel k psychousovi a predepsal mi diak a zolpidem na spani.Takze az dnes jsem se konecne vyspal,asi po ctyrech silenejch dnech a hlavne noci,ty noci jsou nejhorsi.podotykam ze jsem po dvou dokoncenych lecenich v PL dobrany a ted jsem se objednal na dalsi tady do Kosmonos,14-tyho mam nastup.tak snad to napotreti vyjde.Imho ti to doporucuju taky,nebot ja si vzdycky po tehle stavech rikal,jako asi kazdy,ze se chlastu uz v zivote nedotknu.ubehnou dva tri mesice a litam v tom znovu.jsem kvartal no.par mesicu nemam na chlast ani pomysleni a pak najednou mi hrabne a jedu do plnejch:(snad to prelouskas,drzim svoje alkopalce
Martin 30 Lbc
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16567
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Oba už jste nemuseli žít, měli jste jen kousek k smrti, delirium, ....opravdu je čas skončit s pitím nafurt.Jen aby vám to rozhodnutí vydrželo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16568
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Libo, je mi to uplne jasny.Taky jsem mel hroznej strach z toho delirka, ze smrti.Koncim.Jedu za par dni na to leceni.Pak jde o to vydrzet to proste venku.Asi pak zkusim ty AA-cka.Jednou jsem tam byl tady v Lbc ale nenadchlo me to.
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16602
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj Vlaďko,můžu se jen zeptat co po celou dobu tvého popíjení a pak absťáku dělal tvůj manžel?Tvé pití mu nevadí?Řeším si v sobě otázku zda mám problém nebo ne,ale pít takhle několik dní v kuse to se mi ještě nepovedlo.Já tak jeden den a pak mám špatné svědomí.I u tebe se to takhle stupňovalo?
R.M.
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16604
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Martine, na AA bys měl zajít několikrát, abys pochopil!!Zrovna tam u vás jsou bezva lidi, v létě, až už budeš doma z léčebny , pořádají sjezd AA, celá republika, i cizina, tam poznáš, uvidíš, co AA jsou!Po léčebně tam choď, nemusíš mluvit, nic, poslouchej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16605
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Libo dekuju, opravdu to mam v planu.Hned po lecebne tam doufam zajdu.
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16606
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
martine, jsem na tom podobně..Před Vánoci jsem se rozjel (pivo, vodky) pak 30.12 to zastavili až policajti a 10h na záchytce.Ted 5 den abstinence, a je mi pořád blbě..a až mi blbě nebude, tak zase přijde chut se napít piva.Ale to už budu v práci, takže snat to dám :-/ v tydnu jdu na antabus a AA
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16607
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Peto moc ti drzim palce, ja to proste musim resit dalsi,uz treti lecbou...rozhodl jsem se tak.pak pravdepodobne zkusim ty AA jinak uz nevim,mam vzdycky par mesicu pauzu a pak jedu nekolik dni v kuse,ale bomby :(antabus bych chtel taky,bojim se napit se na nej tak si myslim ze by to byla pro me dobra berlicka...
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16608
Re: Silvestrovský absťák Před 10 rok, 3 měsíce  
Martine, taky držim palce...Jednou tam asi taky budu, zatim se to snazim ustat sam, znam lidi, co to dokazali.

Nepiju 5ty den - pořád mám pocit, jako bych zrovna slezl z kolotoče.Taková lehká nerovnováha a lehce divné vidění, jako by 2D chápeš..mám z toho celkem strach, aby to zmizelo
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter