Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: postupné snižování alkoholu
#24729
postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Prosím o radu,ale opravdu takovou která odpoví na mou otázku.již jsem docela zdárně abstinovala,ale před třemi dny jsem toho vypila tolik,že nepomohlo se z toho vyspat.ráno se klepu,sotva stojím na nohou,ale nemůžu si dovolit nefungovat.takže hned po ránu zase panáka,funguju,ale jak teď z toho ven?četla jsem něco o postupném snižování alkoholu,máte s tím někdo zkušenost ????abych mohla zase přestat pít,ale nebyla přitom týden nepoužitelná?
majda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24730
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
sežeň si na ty nejhorší dny neurol
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24737
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Léky ne.AA, psychiatra, antabus, abstinence.Postupné snižování alkoholu se zatím zkouší, výsledky nic moc.Majdo, rozluč se s alkoholem, dokud je čas.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24740
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Pro překonání absťáku zkus vitamíny B1, B12, mineraly hořčík-vápník-zinek vše ve vyšších dávkách. K tomu glukózu, když to nepomůže tak benzodiazepiny jak píše PetrCh.

Líbo antabus, psychiatr, psycholog ani AA sami osobě nepomohou překonat absťák.

Pokud s tím bude chtít dělat něco pod dohledem, tak si jistě vybere, otázka zněla jinak.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24742
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Díky i Líbě za reakci,ale opravdu to co píšeš může přijít až po tom,co budu v takovém stavu,kdy budu schopna něco dělat.už dnes jsem nechtěla pít,ale ráno jsem se tak klapala,byla jsem úplně mimo,ze jsem musela,bojím se co bude zítra ráno.takže asi na noc vitamíny a hodně pít?koupila jsem si magnesii taky třeba trochu pomůže )
majda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24743
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Liba ma pravdu.Mne ale take pomahala magnesia,tak dve lahve denne.Plus rozpustne magnesium,hodne relaxace,autogenni treninka antidepresivum efyli.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24744
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Tak to zkusím a uvidíme,dneska jsem aspoň místo vodky pila jen víno a teď mám na testeru 0,takže to nebudu vyspávat v noci ale uz spát půjdu střízlivá,třeba to už zítra teda bude lepší.
majda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24745
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Přesně takle jsem do sebe pral Béčka a různý vitamíny, ovocný džusy, když jsem jeden den "skončil".. Úzkost že to jde vyjádřit jen sprostým slovem. Chytrý kamarád taky doporučil postupné snižování příjmu chlastu, ale já jak začnu tak jedu dokud neodpadnu. Prostě jinak než přes ten neurol to nejde. Řikat doktorovy, že chlastam ať mi dá něco na uklidnění, to nehodlam a tak chlastam. Tudíž umřu na uchlastání. Neni postupný snižování chlastu. Buď chlastáš a nebo ne. Nic mezi tim
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24746
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Peto budes se divit ale ja par let byla kvartal a dokud bylo co,taky jsem neprestala.ale v tomhle to mam tak ze kdyz uz je mi fakt zle,uz pit sama nechci.beru oxazepam,z neurolu jsem oblbla,ale k dr jdu az za 14 dni a mam posledni dva,ktery me nespasej.kdybych ty prasky mela,uz dva dny nepiju a radsi si dam ten oxa a dneska uz by bylo lip.uzkosti mam taky hrozny,pocity na omdleni,na umreni.ale i s tema praskama si davam bacha,pry zavislost na nich je jeste horsi nezmna piti,i kdyz si to nejak nedovedu predstavit.
majda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24762
Re: postupné snižování alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Léky v absťáku jsou nebezpečné tím, že člověk stejně nevydrží se napít, a kombinace je pak děsivá.Mně nejvíc pomáhalo chodit ven, do lesa, unavit se, vyčistit hlavu, ....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter