Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Asi mě to taky čeká
#3260
Asi mě to taky čeká Před 13 rok, 2 měsíce  
.
Alt
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/07/2011 09:15 Provedl: Alt.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3261
Re: Asi mě to taky čeká Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj,..
Kašli na chlast.. taky naňho teď kašlu.. je to tak trochu nepříjemný, ale na druhou stranu fajn...!!!! JEDNOZNAČNĚ TO MÁ SVÝ VÝHODY..!!!!

Znám ten pocit, že chlast všechno zažene.. Všechny depky atak, ale pak to aj s chlastem začne stát za hovno a to je nejhorší. Samozřejmě jsem zkoušela opíjet se ještě víc, ale to mi nepomohlo.. Pak jsem měla ještě větší pocity viny a zhnusení vůči sobě. Jasněže jsem to ignorovala a pila dál, ale pak jsem jednoho dne seděla sama u vodní dýmky, kouřila, poslouchala rádio, měla v sobě 5 piv.. otevřený další a dala jsem si tu láhev hodně daleko od sebe a nemohla jsem na ni dosáhnout.. pořád jsem se natahovala pro láhev a nemohla jsem na ni dosáhnout.. A pak mi došlo, že tam sedím jak troska.. Jediným mým cílem je vzít si tu flašku, dopít ji a dát si další..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter