Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: vypadnou pryč...?
#3305
vypadnou pryč...? Před 13 rok, 2 měsíce  
Právě se koukám na přihlášky na výšku. Ne, že by se mi nějak moc chtělo jít dál studovat, ale rodiče na mě hrozně tlačí, ať si podám nějaký přihlášky. Moje studijní výsledky jsou slušný.. Doufám, že se mi podaří odmaturovat a vypadnou z domu.. Dřív jsem měla plány do budoucna, co budu dělat atak.. Teď mi to je nějak tak všechno jedno.. Nemám žádný plány, který by mě těšily..

..Když by se mi ale podařilo udělat maturu, tak chci odejít na výšku někam pryč.. Do Opavy, Ostravy, Budějovic, Prahy.. je mi naprosto jedno kam a na jakej obor, ale chci se dostat z domu (Brna)..

Na jednu stranu se těším, že bych mohla vypadnout od sud.. Mám pocit, že mě tady všechno svazuje a vůbec mi tady není fajn.. Ale na druhou stranu mám trochu strach.. Přecejenom nevím, jestli bych tam někde nezačala znovu chlastat, jako za starých časů..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3306
Re: vypadnou pryč...? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivo, zajdi v Brně na Křenovou ul, jsou tam AA každý den, bezvadný,pomůžou Ti s nepitím, DOMATURUJ, a jdi kam chceš na školu, jen přestaň pít, chuť na život dostaneš.Jen konec chlastu, budeš se smát, žít spokojeně, jistě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3307
Re: vypadnou pryč...? Před 13 rok, 2 měsíce  
chodím do Aklubu na individuální psychoterapii... AA mě děsí -početná skupina je pro mě hodně děsivá.. Nějak mě už střízlivost NEtěší..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3308
Re: vypadnou pryč...? Před 13 rok, 2 měsíce  
Jen to zkus, o nic nejde, můžeš odejít kdy chceš.Namlouváš si něco, bojíš se něčeho, nevíš ani čeho.Začínají depky, normální věc v začátcích abstinence, najdi si aspoň číslo AA zavolej nějaký ženě.....promluv si anonymně,jen nepij.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3309
Re: vypadnou pryč...? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ty depky.. jo, oni vždycky přijdou, odejdou.. přijdou.. nevím proč, jak.. vždycky pár "super" dnů.. pak se to zase ustálí..

Zvláštní.. I přes to, že vím, že když se napiju, tak se chovám jako pitomec a pak všechno kazím.. Hodně toužím po tom, znovu se napít.. I když tak úplně nevím proč...
-> mám tajně schovanou jednu flašku, prostě pro případ nějaké nouze.. a vyhodila bych ju, ale je mi líto to vylít..

Na to, abych zašla na Křenovou jsem mooooooc velkej srab. Je to hodně v centru a... Nemám na to.. Mluvit s někým je pro mě hodně velkej problém..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63310
Re: vypadnou pryč...? Před 2 rok, 4 měsíce  
great article. Thanks for sharing the information with us.
Regards
EduHelpHub
JK123
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/12/2021 12:27 Provedl: JK123.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter