Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: matka alkoholicka
#41634
matka alkoholicka Před 7 rok, 3 měsíce  
Zdravím, asi před 5 lety šla moje matka poprve do alkoholické lecebny během těch let tam byla asi ještě 4krat. Vždy jsme ji s tatou premluvily ať se jde léčit. Když tam byla naposled asi před 1,5 roku a vyšla tak už během té doby byl můj otec velmi nemocný a bohužel před 3mesici zemřel na nevyléčitelnou nemoc. Mama 1,5 roku nepila po smrti otce jsme museli hodně peněz platit za různé věci o kterých jsme nevěděli které si táta nechal pro sebe pár dluhu a tak. Na máme se to špatně podepsalo a před tydnem se napila a teď mi říká ať ji věřím že se nenapije vždy jsem na to byl s tatou a tak jsme se poradily a většinou šla do lecebny. Ale teď jsem na to sám a nevím co mám dělat mám akorat tetu s kterou se můžu poradit. Chtěl bych vědět vaše názory na tuto situaci sám se v tom nevyznam nevím co mám dělat. Jestli vydrží abstinovat je na ní nevím jestli má schovanou flašku někde. Dekuju
Ondra
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41635
Re: matka alkoholicka Před 7 rok, 3 měsíce  
V blázinci nám říkali, že alkáč vždycky lže....a skoro vždycky to tak, co se pití týče, je. A to, že pije v krizové situaci je o to horší. Žij svůj život chlapče, ona už svůj prohrála...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41636
Re: matka alkoholicka Před 7 rok, 3 měsíce  
Ondro, píšeš:
Zdravím, asi před 5 lety...

"Jestli vydrží abstinovat je na ní" nevím jestli má schovanou flašku někde. Děkuju.

Odpoveď je už v samotnom podozrení: "neviem".

Nevieš to Ty, ani my - tu vo fóre...

Čas ukáže...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41637
Re: matka alkoholicka Před 7 rok, 3 měsíce  
Ber to prosim jako naprosto subjektivni nazor - neznam Tvoji mamu ani situaci ve ktere je. Pokud ma za sebou opakovanou lecbu tak jak pises tak je velice pravdepodobne ze ji i male mnozstvi alkoholu "spusti" a znovu se rozjede. Treba ne hned naplno, klidne muze trvat nekolik mesicu nez bude tam kde byla pred poslednim nastupem do lecebny ale vyhlidky v zadnem pripade nejsou dobre.

To co Ti napsal Dee vyse je hnusne, krute a cynicke ale bohuzel naprosto pravdive . Co se tyce chlastu tak Ti alkoholik bude lhat a bude slibovat ale realita bude nekde uplne jinde - me to muzes verit .

Muzes zkusit na mamu uhodit aby se priznala jak se veci maji, muzes na ni dohlizet a davat na ni pozor, muzes se ji snazit pomoct... ale pokud se rozhodla ze bude zase pit tak bude veskera Tvoje snaha marna.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41638
Re: matka alkoholicka Před 7 rok, 3 měsíce  
Ano, alkoholik lže a to nejen v otázce chlastu. Nám manželka, matka alkoholička odešla k jinému závislákovi a stále lže a lže i co se mimoalkoholového života týče. Alkoholik je ukřivděný, nepochopený a bezohledný. Ne, už to peklo nechci zažívat a ať se klidně uchlastají i s tím svým... Chlapče, vím co zažíváš a nezlob se....moc šancí nedávám
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41640
Re: matka alkoholicka Před 7 rok, 3 měsíce  
Blá.blá...no šanca existuje..Ty prognostik...Chcieť žiť !kapitulácia je koniec.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41641
Re: matka alkoholicka Před 7 rok, 3 měsíce  
Zdeno, píšeš:
Blá.blá...no šanca existuje... Ty prognostik..."Chcieť žiť!"...kapitulácia je koniec.
..."Aj Ty chceš žiť, Zdeno?"

..."tak sa ľahko nevzdávaj!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter