Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#5227
Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
milá bludičko a ostatni, zakládám nové vlákno s lepším názvem, je hlavně výstižnější, protože my jsme dokázali přestat,já mám měsíc a půl roku od vážného rozhodnutí nepít a suma sumárum dva pády a 2 nové začátky, ty máš více než 100 dní, a líba jede na sraz, ano čas na nové vlákno...tak výkop,krááá
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5228
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Dobře,dobře,
budu kopat za tuhle ligu,ale zůstávám věrná i těm co se mnou před více než sty dny začínali....,teda když se ozvou a budou třeba stát o pomoc,pokec a podobně.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5229
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
jasna vec, vsak on si kazdy najde to sve..mej pekny cas, bludicko...vzdyt jiz nebloudime,ne? treba se ozvou...az prijde jejich chvile
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5245
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Zdravím Petrato,
tvůj nápad byl určitě fajn,ale jsem zvědavá jestli se sem někdo zařadí.Myslím,že na toto fórum chodí lidé jen když jim je ouvej a chtěj nějakým způsobem pomoci.Pak jim buď pomoženo je a už nikoho nepotřebují,nebo to nedávají vůbec a též na to prdí.
No uvidíme jestli se tu objeví někdo kdo se s pitím pral a pere dál.
Jediný zářný příklad je tu Libuška,ta zůstává nadále věrná...
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5246
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
ja budu chodit i na dale...uz nechci byt pod hlavickou nedokazu prestat, a verim ze se pripoji i ostatni, kdyz ne tak i s libou a tebou rada, ale mame volnost a svobodu a tak muzem z klubu do klubu,kraaa
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5247
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Souhlas,
tak pěkně se snažíme,tak si můžem trochu radosti dopřát Hlavně,aby jsme tu co nejdéle vydrželi....
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5248
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Opět zdravím a chválím. Jste holky šikovné. já nemám moc času, tak jen tak občas zalétnu. Mě k tomu, abych sem začala psát vybudil příběh Terezy, která žádala o radu. Napsala jsem, abych varovala ji, ale i všechny ostatní začímající chlastometry. Nevím, jestli si to vůbec přečetla, protože se tu už neobjevila. Přeji krásný víkend všem.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5252
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Ahojky Magdi.
Jsem ráda alespoň za to,že občas čteš a vracíš se k nám.
Ale Tereza mi asi unikla,nejsem v obraze,tak kdyby si nahodila co to bylo.
Ale nenapsala si ty jak se ti daří....Ať je to jakkoliv,ale dej vědět,proto jsme tu a všichni na jedné lodi-
Tak se měj pěkně
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5253
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Ahojte,
..pořád pročítám celý fórum, jenom jsem nějak neměla zas na to psát.. protože upřímně.. se pořád bojím, že zas TO nezvládnu a budu jenom slaboch, kterýmu se pak všichni vysmějí..

..Už po Xté jedu od začátku..
.........................ABSTINENCE....................
Začátek 2. týdne bez chlastu byl šílenej.. Neuvěřitelně šílenej.. Hnusnej a doopravdy už to nechci znovu zažívat..! ! Ty dny hrůzy...
Dneska to je 17. den bez chlastu.. Už se to ustálilo a je to fajn.. Nebo rozhodně lepší.. Zase jsem začala chodit do Aklubu k terapeutce a hrozně moc se mi ulevilo..
Věřím, že to bude fajn, a všechno půjde líp... že to zvládnu, že se už nevrátím zase do těch psycho stavů.. Doopravdy to chci všechno hrozně moc zvládnout a nepít..
Vím, že bez chlastu je to lepší,.. a tohle si chci udžet v hlavě.. MUSÍM to udržet v té své makovici..! !

Nechci být zas člověk, který se třese nedočkavostí na to, až si konečně dá "pár" loků.. Nechci aby se mi klepaly ruce, když mám absťák.. Nechci lít do sebe ten chlast jenom proto, abych byla opilá, abych cítila ten alkohol.. abych se jenom prahsprostě vožrala.. Nechci pít, nechci se zase vrátit zpět..

a momentálně? TO JDE DOBŘE
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5261
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Halóóó,
zdravím tu z hnízda všechna ptáčata co se na víkend rozlétala na všechny světové strany...
Já jen hlásím,U mě dobrý!!!!
Tak doufám,že budu číst jen samá pozitiva....Jsem zvědavá na holubici,co pěkného zažila????
A co náš orel,v copak se během víkendu proměnil???
A určitě jste si všimli,zavítalo k nám ani ne tak nové,ale spíše zbloudilé ptáče.... Už tu pobývala nějaký čas,jen na jiném vláknu a pak si potřebovala udělat sama v sobě pořádek..a od té doby udělala obrovský pokrok,takže sem určitě patří a já jí tu vítám a jsem ráda,že je zpět...
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter