Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Začatek abstinence - terapie
**
#56066
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj Lucko,ja to pojala jako urcitou vyzvu k prilezitostem.Alkohol fyzicky i psychicky vycerpava,tak mam ted spoustu casu,ve kterem se zameruju na realizaci snu (misto unavy a spatneho svedomi z opilosti).Zacala jsem s ocistou tela detoxem,popijim ruzne bylinky,chodim plavat,klidne i sama.Kdyz sedim s prateli,kteri piji,namixuju si svuj nejaky zdravy lektvar a libuju si,jak do sebe davam zdrave veci.Zacala jsem tvorit...Je spousta veci,ktere dnes muzes delat,napriklad malovani podle cisel,sport....ja treba sepisuju jak nam rostly deti,u toho se hodne zasmeju.Casem se ti asi zmeni i okruh lidi,ktere budes vyhledavat a to.je dobre,posune te to.A co se tyka tveho muze,asi by te mel podporit a ne vysedavat v hospode.Treba byste mohli misto toho na prochazku....Drzim ti pesti.
Uznikdy
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56067
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj Lucko, ja se peru o kazdy dalsi den. Nekdy to i jde samo, ale to jen malokdy.
Ale zatim vitezim, tak snad to bude tak i nadale. Ja opravdu potrebuju rad a mit to pekne naprogramovany a pak to jde.
Pracuju pres tyden a o vikendu volno. Tak ted me cekaji dva volne dny. Zitra je v planu cyklovylet. Ale s nedelnim planem jsem si jeste neparadila
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56068
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahojte :-)tak ted jsem dosla z prace. Vse v poho a jak puse peta citim se opravdu lepe bez vycitek spatneho svedomi depek a hlavne kocovine. Jsem plná energie je to opravdu neco jineho:-) dnes mam 5 den vazne rekord a nesmejte se mi.clovek zacne ptemyslet jinak. Chce to opravdu zmenit lidi nez ty co denne sedi na zahrádce. I chlap dnes doma, protoze ma dnes malo co si bere co 14 dni takze jsem v klidecku. No zítra mame v planu s malou bazen takze plan je. V nedeli taky neco vymyslime. Jsem schopna v te pijaticke společnosti sedet, ale nesmi se moc opit jinak se snima samizrejme bavit neda. Jen me mrzi ze u te sodovky se tak neodvazu nebavim se. To byl vlastně duvod meho piti ze jsem se bavila. Sranda atd. Ale pak okno a ostuda nemam zaklopku nevim kdy mam dost. Proto se radeji ani nezacinat. A kdyz jsem v hospodě a koukám na ne strizliva ocima, kolikrat hrozny pohled. Rik si hrůza. Člověk to fakt vidi jinak. Jinak vsem Dr im palecky a pevné nervy. Papa dobrou
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56277
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj, holky,jsem tu nová a ráda bych vám řekla, jak neuvěřitelným způsobem jsem začala asi po 20 letech abstinovat. To jsem takhle před dvěma měsíci uklízela střízlivá, ale po minulém dnu zblbnuta a s abstakem, a na nohu mi spadla z poličky těžká váza.Kruplo to, spadla jsem na zem, po zadku se doplazila pro mobil do vedlejší místnosti a zavolala záchranku. Po zadku jsem se jim doplazila i otevřít, byla jsem doma sama. V nemocnici zlomená noha a měsíc jsem tam musela zůstat. Bez alkoholu jsem krásně střízlivěla a když mě pustili, nechtěla jsem už doma začít znova. Jsou to 2 měsíce a jsem pořád střízlivá.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56278
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Sonaso, pěkný.
K tomu se nedá ani říc gratuluju.Nějak člověk začít musí , ale takhle?
Já mám za sebou 77 den. Vydržela jsem i to tenhle víkend. Měla jsem z toho trochu obavu, byla jsem doma sama. Jsem ráda, že jsem se nezklamala.
A co noha, funguje?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56280
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Dámy,

..."skvělé, s kuráží |~> vpřed!!!"


("Plnou parou!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56281
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, jsem moc ráda, že jsi se mi ozvala, protože abstinujes zhruba tak dlouho, jako ja a vlastně jsi mne tim i vyprovokoVala, abych sem začala psát. Četla jsem si tu na fóru aspoň rok a pořád jsem neměla odvahu začít psát taky. AZ teď. Měla jsem moc jiný prace jménem chlast. O tom zas jindy.Jinak noha je na tom tak, že na ni ještě nesmím doslapavat a v patek jdu do nemocnice na kontrolu, tak uvidíme. Chodím 2 měsíce o berlích a je to tedy něco! Ale něco špatného je i pro něco dobré, ne? Snad vydržíme, to prostě dame, není jinak alternativa. A co ty?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56283
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Ja, díky za pochvalu, ale za sebe si myslím, že až o sobe napíšu více, chválit me prestanes. Je to jako u vás vsech: mimo posledních dvou měsíců sama ostuda, nestastna rodina, Fura chlastu jmenem vino, touha přestat pit atd. Myslím, že ty poslední měsíce nepiju hlavně proto, že se zlomenou nohou si pro nic jít nemůžu a manželnedonese. A přitom si sám chodi po práci za kumpanama do hospody. S nim Teda při svým strizlivneni a touhou navěky přestat pit počítat nemuzu. Ale s vámi všemi na fóru snad jo
Všem Vám strasně fandím.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56285
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Sonaso,

..."postačí abstinovať 24 hodín denne, t.j.:

...(24) × [(∞)/(infinity)] = [skvelý pocit" (... v triezvosti)]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56286
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Sonaso, říká se, že účel světí prostředky.Když manžel nic nedonese, nemáš možnost volby a je to lepší.
Já snad ostudu ani nedělala, já se vždycky tiše zlinkovala doma. Nemusela jsem ani kůli pití nikam chodit. Vždycky jsem doma něco měla.
Ale teď se snažím někam chodit, čím dýl dorazím domů, tí menší chuť mě doma popadne. A někdy se stane, že se nedostaví žádná. Je to sice málo kdy, ale jsem za to ráda.
Drž se
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter