Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: jak se zbavit uzkosti?
#7511
jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Dobry den,
prosim o radu, je to asi dva roky co intenzivne konzumuji alkohol, vetsinou od den nebo dva dny.. Dlouhou dobu jsem stim nemel problem, az ted posledni pulrok pri velke konzumaci mi po konzumaci zacina byt hodne divne,pocit uzkosti,zmeny nalad,nespavost(ta je uz enormni). Prosim o radu jak se z toho dostat? Dal jsem si predsevzeti ze piti vazne omezim. Prosim o radu co jist za vitaminy abych se temhle stavum vyhnul.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7518
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Peťo, jsou to následky alkoholu, žádné vitamíny Ti nepomůžou, prostě nechlastej, budeš spát zdravě, depky zmizí, bude Ti fajn.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7539
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Dost rada naprd, nezlob se, úzkost může být příznak jinýho problému, nejen závislosti.

Pokud máš úzkosti, s kterýma ti alkohol pomáhá,

stav se u psychiatra, třeba vyměníš nenávykový antidepresiva za láhev (za mne lepší volba). Nenávykový antidepresiva jsou ty, co léčej úzkost, ne Neuroly, Lexauriny apod.

Jo a jasně, pro chlapa - PSYCHIATR? co jsem jako? tak jestli tyhle pocity máš, no tak si vyber, .. buď máš problém, se zlomenou nohou taky chodit nebudeš nebo se uchlastej.

Co to tu je? Poradna laiků mezi svejma?

Snažím se abstinovat.. RADA JE "NECHLASTEJ!"
Daniela

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7544
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Danielo, přesně tak.Jsme laici, abstinující alkoholici, píšeme své zkušenosti.Tato diskuze je o alkoholu, všimla jsi si?To, co vím já o alkoholismu, neví žádný adiktolog, ve škole se to neučí.Já mám školu života, proto si dovoluji poradit, pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7546
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj, já, ač alkoholička, které se daří abstinovat, musím souhlasit s Danielou... Řešení úzkostných stavů není vážně tak jednoduché... Já se nebudu přít o to, že průběh závislosti je u každého víceméně podobný... ale způsob, jakým člověk pít začal a také způsob, jakým se mu podaří závislost zvládnout je velice individuální... například já začala pít právě kvůli úzkostným a panickým stavům... ne, že bych je měla po chlastu... teď pít nemusím, beru antidepresiva, a jsem v pohodě a moderní antidepresiva jsou NENAVYKOVA!, na to aby to člověk věděl nemusí být odborník, stačí si o tom něco přečíst...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7548
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Je to tak, jak píše Hanka. Mnohá žena začala pít právě kvůli pocitům úzkosti z panické poruchy, či sociální fobie. A i kdyby přestala, těch pocitů úzkosti se nezbaví.To by bylo moc jednoduché. I na tohle odpovídal tady v návštěvní knize dr. Mlčoch, že se o závislost na alkoholu nejedná, ale chce to navštívit psychiatra.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7551
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Zdravím, já si taky myslím, že to bude z toho alkoholu.U mě to bylo podobně.Předtím, než sem pil, sem žádné depky ani úzkostné stavy neměl, ale po pár letech pití to všechno přišlo...neskutečné stavy úzkostí, strachu ze všeho a přitom z ničeho, nechuť absolutně k něčemu něco dělat, ani na telku mě nebavilo se dívat, když sem střízlivěl, jenom ležet s depkama, fuj! Po 3denním tahu 3 dny zalezlý v pokoji, neschopný ničeho, vyklepaný, s depkama a úzkostma, spánek skoro žádný, protože když sem zavřel oči tak ty úzkosti byly ještě horší než s otevřenýma.....teď nepiju, sportuju a je mi fajn
ralph
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7553
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
To byly abstinenční příznaky.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7557
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Prosímvás, já tady netvrdím, že úzkosti nemohou být i důsledek alkoholismu.. to jistě ano, podobně jako u jiných drog, ohrazuji se jen vůči myšlence, že člověk, který pije na snížení úzkosti, nepitím svůj problém vyřeší... je hrozně nebezpečné doporučovat lidem, co pijí z různých důvodů, šmahem AA a hrozit závislostí na antidepresivech z titulu, že jsem taky alkoholik a abstinuji.... to já bych zase za sebe všem poradila... polykejte magrilan, chodte cvičit, plavat a do sauny a jezděte co nejčastěji na dovolenou!
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7558
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 3 měsíce  
Deprese má skoro každý-blbé nálady-, a doporučuji AA alkoholikům, ne někomu psychicky narušenému.Depky z pití dobře popsal Ralph, jsou hrozné.Ten , kdo pije na úzkost, svou nemoc, ten si jistě s alkoholem nepomůže.Jeho stav se jen zhorší.Získá jen další absťáky, a vše, co k alkoholismu patří.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter