Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz
#15302
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 6 měsíce  
Davide, jseš mladej na to,abys přestal s pitím, měl bys s tím pokračovat a užívat si mládí! Život je krátký na to, aby ses omezoval!
Mega pařmen!!!!!!!!

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15304
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 6 měsíce  
Omezenec jsi ty.Netušíš, co blábolíš, potřeboval by jsi sám pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16143
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 4 měsíce  
asi to bude blbý dotaz... můj přítel je alkoholik, chodí pravidelně na AA, antabus... drží se... ve chvíli, kdy jsme spolu začali přestala jsem úplně pít (myslím tím občas nějakou skleničku na párty, víc jsem nikdy nepila), ale... často mi dává najevo, že já jsem jeho obrovská opora, jak mi věří, jak na mě spoléhá... během května na mě padla exekuce mého bývalého, kdy jsem málem skončila na ulici... bylo toho moc... potřebovala jsem skleničku na uklidnění, ale věděla, že si ji nesmím dát tak, aby to poznal...od toho května se to stalo takovou mou berličkou... ale vždycky v té míře jednoho dvou panáků na uklidnění, aby na mě nebylo nic poznat... asi dvakrát jsem se opila fakt fest, když nebyl doma a věděla jsem, že "můžu"... ale nikdo v okolí to na mě nepoznal, opravdu se hlídám... ale už jsem došla do té fáze, že jsem do včerejška měla ve skříni schovanou láhev rumu "do čaje" a sem tam si dala "na uklidnění" sice v míře, takže to ani on jako alkoholik na mě nikdy nepoznal, ale dala...bojím se, abych ty stresy zvládla a nespadla do toho ještě víc... ale na druhou stranu bych si asi na AA připadala blbě, když jsem tam jako host s přítelem slyšela příběhy některých lidí... myslíte, že i pro člověka jako já jsou AA vhodní?
liska_e

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16144
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 4 měsíce  
Ahojky. Tvůj problém ještě není alkohol, ale život, který žiješ. Je to však úspěšná cesta jak se alkoholikem stát. AA jsou ti k ničemu. A jestli tvůj přítel svoji střízlivost staví na tobě, tak nepochopil AA. Tvým lékem ať se stane tvé štěstí a láska. Pak se ději ty zázraky...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16150
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 4 měsíce  
nemyslím si, že by svou střízlivost stavěl jen na mě... ale neustále mi dává najevo, jak důležitým a podstatným článkem v tomhle procesu jsem... je to hrozný psychický tlak, když vím, že sama si tajně dávám a jemu musím být střízlivou oporou a berličkou v jeho abstinenci...
liska_e

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16151
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 4 měsíce  
Vlastně lžeš příteli, lži tě uhání k pití, a nastává kolotoč.Proč jednoduše nepřestaneš pít?-
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16153
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 4 měsíce  
Řešením je pravda. Upřímná a bez stopy skrytých úmyslů. Pak budete schopni řešit co dál.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16173
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 4 měsíce  
Díky za každý den a každou hodinu bez alkoholu.Nepiju už delší dobu,ale tohle si říkám dost často.A ať je to jakýkoliv způsob,jak přestat s pitím,je dobrý.Nepřemýšlela jsem nad tím,jestli psycholog,AA,léčba.Dala bych všechno na světě,jen abych usekla tý hydře hlavu.
Musela jsem přestat ale lhát sama sobě,vymýšlet důvody a konat.Není to jednoduchý,ale jde to.
ha13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18903
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 10 měsíce  
ano nepodlehni,to se lehce řekne.ale neni to tak jednoduche jak se na prvni pohled zda,je to těžky boj nykotyn jsem porazil,od roku 2003 unora nekouřim je to přes 10let a přes to všechno mam někdy velkou chut si zapalit ale vždy si řeknu že mito nedalo nikdy nic dobreho a myšlenku zapudim .a daři se mi nekouřit. ale salkoholem to bylo horši když sem nepil 10let tak jsem si myslel naivně že jsem vyhral ,ale alkoholizmus podle mich zkušenosti je těžši zavyslost neš nikotynizmus.ale to je indyvydualni.zaleži na každem jedinci jak se k te sve zavislosti stavi.
josef

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18950
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj, jsem střízlivá 5 měsíců a děkuji za každý den. Střízlivost jsem si postavila úplně nahoru v řebříčku svých hodnot a snažím se ji udržet. Pomáhá mi chodit na AA, individuální psychoterapie i čtení příspěvků tady i na stránkách Triezvy priestor.
Zítra nebudu pít.
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter