Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz
#23778
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Děkuji za radu,
a je možné, že časem si nebudu už připadat tak méněcenná, kvůli té minulosti a postupně se to aspon málinko srovná a stoupne i sebevědomí?
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23779
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Stopko, minulost nezměníš, i kdybys dělalo nemožné.Prostě jsi selhala, no a?Alkohol je silnější než Ty, já, než všichni lidé.Mysli na dnešek, udělej si ho hezký, a budoucnost tě čeká také pěkná, nic si nevyčítej, jen si pamatuj , co s tebou chlast dělal, už se nedej!Nenič si klidný spánek vzpomínkama, výčitkama, mysli na nové ráno bez alkoholu , s čistou hlavou, svědomím.....Měj se ráda, měj ráda život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23781
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Líbo,
děkuji za podporu. Já jsem si od začátku roku pořídila diář a každý den si utrhnu tu jednu stránku toho dne, že jsem to opět dala bez alkoholu, no nemám započteny ty dny před koncem starého roku, ale to neva, napsala jsem si tam datum na začátek diáře od kdy nechlastám.
Prostě jsem se nějak nadtím zamyslela, proč jsem nepřestala pít už dřívěji, proč...?!
A pak mně popadlo děsné zněchucení nad sebou samotnou a doslova touhle myšlenkou jsem si spustila výčitky svědomí za minulost a s tím, že to jsem měla učinit už dříve.
Nicméně ten diář chci trhat i nadále, je to další zamyšlení nadtím, že zpět už nechci.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23783
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Náhodou jsi dobrá, nepiješ, držíš se, to tě nenapadlo?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23784
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Stopko,
a víte, jak jinak a krásně se budete cítit, až budete mít těch listů z diáře odtržených víc? Stane se z Vás sebevědomá žena, která se nebude bát někoho potkat, nebude se bát zazvonění telefonů, nebo ohlášení mailů-protože před tím si díky svému alkoholovému chování nikdy nemohla být jistá, co kde prováděla....Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti,zažila jsem obojí, dneska už bych neměnila.
Držím Vám palce-vydržte!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23785
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Líbo, děkuji.
Budu více myslet do budoucna a pozitivně.
Přestala jsem pít, to byl můj cíl ,nepiju a vydržet nepít to je můj další celoživotní cíl.
Prostě musím přijmout fakt, že jsem dopustila , že sem alkoholička a že jsem si to neuvědomila dříve, jak už jsi psala alkohol byl silnější.
Asi nemá cenu si denně vnitřně vyčítat, to mně akorát ubíjí.
Ještě jednou velké dík za pomoc a reakce a přeji hezké odpoledne, už je mi lépe.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23786
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Heleno děkuji za podporu,
chci to vydržet, jiná cesta není. Kontrolovanému pití nevěřím ani trochu, to jsem zkoušela, než jsem přešla na üplnou abstinenci. Takže opravdu jak píšete vydržet.
Děkuji, že jste napsala z vlastní zkušenosti , já zase po pití navíc kupovala na netu kdejakou blbost ...
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23789
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Jo, dívky, blbli jsme fest, už to bylo, doufejme už nebude.Chlast je past.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23790
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Chlast je past, trefně napsáno...jak dlouho trvá než přejde únava, třes a další hnuj bez chlastu?
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23795
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 2 měsíce  
Michale,
to je individuální. Závisí to od toho kolik a jak dlouho kdo pil. Pak od fyzičky.
Za mně první 3-4 dny. To byl třes, žaludek na vodě, ünava, podrážděnost. Vlastně jsem první dny ukrajovala hodinu po hodině. Jak kdybych se učila chodit))) Pak začně ten boj. Hledat spoštěče bažení, suchá domácnost a pod. Pak už ukrajuji po dnech. Taky záleží jak tělu v první dny pomůžeš. Já beru léky , přírodní na podporu jater a vůbec více hledím co tělu dávám. Potom jsem přidala lehké cvičení. Stačí i procházky ze začátku. Prostě nějaká činnost. Žaludek se srovnává taky pomalu. V podstatě opravuji tělo, takže to je individuální.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter