Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu
#31089
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 7 měsíce  
No jà nejsem příznivec toho hned někoho posílat do poraden, kdyby měla odvahu nebo chuť jít do poradny, nebude psát sem......s tou homosexualitou...to je divné...děti máte....co na to jeho rodiče?
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31090
Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 7 měsíce  
Podle posledních výzkumů se zjistilo, že gayů je mnohem víc, než se původně předpokládalo. Odhady jsou, že až 12 procent mužů jsou gayové. Váš manžel není žádný vzácný exot, takových chlapů je plno. Znám dvě manželství, kde muž je utajený gay a oba jsou alkoholici. Asi je to přirozené, že když gay žije se ženou, tak je nešťastný a má sklony k alkoholizmu.
Sorten

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31091
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 7 měsíce  
No ty výzkumy jsou asi tajné.....nicméně homosexualita asi není příčinou alkoholismu.....lidi jsou nešťastní i v normálních vztazích....a neznamená to, že začnou chlastat
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31118
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 7 měsíce  
Můj bývalý manžel byl taky gay a taky alkoholik. Ale přestal s pitím, jakmile si prošel coming outem a našel si přítele. Vlastně jsem byla důvodem jeho alkoholizmu já, protože nevěděl, jak mi má říct, že ho přitahují muži. Taky nevěděl, jak se vyhýbat intimnímu životu se mnou. Pořád opakoval, že je unavený a když už nevěděl kudy kam, začal strašně pít. Po rozovdu mi vysvětlil, že jeho pití bylo volání o pomoc. A taky si dělal naději, že se mi pitím zhnusí a já se s ním konečně rozvedu. On neměl sílu podat žádost o rozvod a čekal v tom na mě. Takže z mé zkušenosti rozhodně mohu potvrdit, že v některých případech může být homosexualita příčinou alkoholizmu, zvláště v případech, kdy gay žije se ženou a snaží se předstírat, že je normální.
Alžběta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31121
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 7 měsíce  
Zapíjel jen své trápení, nebyl alkoholik, i když hodně pil.Našel východisko, zbavil se problému, přestal pít.Doufám, že vy jste nyní šťastná, musel to být šok pro vás.A nakonec i úleva.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31154
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 7 měsíce  
Mám opačný problém, můj manžel se mnou chce spát hlavně když se opije. Když je střízlivý, o což se teď snaží, tak mě připadá, že ho nepřitahuji, střízlivý je divný. Alkohol mu dodává kuráž, bez alkoholu je zakřiknutý a nemluví. Alkohol potřebuje jako dopping
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31340
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 6 měsíce  
Myslím, že alkoholismus, jako závislost, přichází až po určité době, kdy člověk pije(viz. Rok ďábla, Nohavicova teorie alkoholického kopce). Pokud člověk ještě nedošel do určitého zlomového bodu, kdy se stává skutečně osobou závislou na alkoholu, může se jeho život odstraněním problematických skutečností, které jej vedou k alkoholismu, navrátit do normálního života, tj. navrátit se ke kontrolované konzumaci.
Toto však již není možné u lidí, kteří se za onen rozhodující bod už dostali. U těch není jiné řešení než abstinence.
Najdou se i takoví jedinci, kteří jsou závislí na alkoholu už od chvíle, kdy se s ním poprvé reálně setkají. Na vině zde může být getická příčina nebo přílišná konzumace alkoholu matkou v těhotenství. U těchto lidí je také nutná abstinence.
K podobnému jevu mohou vést i jisté formy hysterické neurózy, kde bych též abstinenci přinejmenším vřele doporučoval.
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31341
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 6 měsíce  
Jistě, ale každý zpočàtku si řekne, že je zrovna ten případ, co ho k pití přinutily okolnosti......takže za to nemůže
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31342
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 6 měsíce  
Děkuji za vhodné doplnění.
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31346
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 8 rok, 6 měsíce  
Ja nevim,ale ja s tim,ze clovek muze byt zavisly od prvni konzumace (vramci genu atd.) moc nesouhlasim.Nebo,je to dokazane??Take mam "dobrou" genovou vybavu.Take jsem uz od prvni konzumace vydrzela vice nez ostatni.Ja si ale spise myslim,ze nez o geny jde o priklad.Priklad reseni problemu,ktere si clovek,at chce (a vetsinou nechce) ci ne,zafixuje...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter