Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: pupenec
#8909
pupenec Před 11 rok, 12 měsíce  
Pustil jsem si krásnou hudbu kterou mi stáhnul můj starší syn Lukášek je mu 16 let a moc si se mnou užil.Stáhnul mi všech 6 CD Ennio a Morricone a .Šikovnej klučina. Mam rád hudbu Ennia. Stydím se že jsem ho osočoval a dokonce i bil! Neměl jsem a nemám důvod a asi nebudu. Jen to budu já a chlast. Je moc fajn a je moc chytrej.Moc dobře mu jde fotbal. Někdy až moc dobře. Víc než učení.Ale ještě než fotbal mu jde znaková řeč. On by se rukama domluvil, třeba i v Austrálii nebo i u tučňáků.Asi před třemi léty byl se svým bratrem na ozdravném pobytu v Italii a tam byl snad jako jediný slyšící mezi tzv.růžemi. Co Vám budu povídat přispůsobil se a teď má kamarády snad na život a na smrt.Pro mě je to přímo svátek ,když jde se mnou pro bráchu do školy.Zdraví ho učitelé i Ti kámoši. Když se ho zeptám kdo to byl tak jen pohodí rameny a jen tak aby se neřeklo prohodí že známý. A Mě je jak v bavlnce.Špica kluk. Jako ta hudba co poslouchám.Je to nemluva ale můj kluk a doufám že mě to jednou ten démon opustí a budu zase jako dřív. NECHCI JE STRATIT!!!! Váš pupenec Standa.
standa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8919
Re: pupenec Před 11 rok, 12 měsíce  
Ahoj stando...
Já sem míval agresivní opici. Dokonce jsem šáhnul na ženskou!
Pokud to myslíš upřímně, tak honem smaž to slovo ASI!!!!!
Jinak to sou jen kecy.
Budeš si muset vybrat. Není to alkohol, ale ty! A zase jen ty, to můžeš změnit a nikdo jiný!
Samo od sebe, to ale nefunguje. Doufat, že asi, jednou.....
Můžu tě ujistit, že žádný pozitivní jednou by tímto stylem nebylo.Ale bohužel, možná, negativní jednou, by být mohlo!

Nebyl sem lepší, možná i horší. Ale proto, ti to taky píšu.
Neexistuje kompromis, je to buď a nebo!
Nedá se to očůrat, okecat, přečkat, prostě nic.
Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#8937
Re: pupenec Před 11 rok, 12 měsíce  
Stando, víš kam máš jít, a začni se rozhlížet, koho z AA bys sis vybral jako sponzora na Kroky, a začni je dělat, poznáš velkou úlevu, pomůžou Ti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30146
. Před 8 rok, 8 měsíce  
TO NEMŮŽETE HERGOTT UŽ ZABEZPEČIT???!!!
SPAM-VÝMAZ

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter