Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Nestranný pozorovatel fóra
#124
Nestranný pozorovatel fóra Před 14 rok, 2 měsíce  
Zaujal jsem roli jakéhosi nestranného pozorovatele tohoto fóra, který se podívá do fóra, ale nijak do něj nezasahuje - neupravuje, nemaže atd. (ostatně jsem to i slíbil). Je hezké vidět, jak si snažíte pomoci a vaše snaha mne těší. Během 14 dní co fórum existuje se zaregistrovalo 9 lidí a je v něm několik desítek příspěvků. Nebyl jsem si jistý, jestli bylo fórum dobrým nápadem, ale vypadá to, že ano. Tak jen tak dále.
S přáním kontrolovaného pití nebo rovnou abstinence zdraví Zbyněk
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Poslední úprava: 20/01/2010 14:42 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#981
Re: Nestranný pozorovatel fóra Před 13 rok, 11 měsíce  
Pane doktore, jistě víte, že pro alkoholika kontrolované pití nepřipadá v úvahu, nejde to.Sama jsem to nezkoušela, radši, vím to od jiných alkoholiků, i po letech abstinence, když začali experimentovat, jen trošku!někdy! velice brzy byli na tom hůře, než před abstinencí.Já se smála, vůbec nevěřila, že by šlo do smrti nepít,dnes tomu věřím.Abstinence mně vrátila do hezkého života, dnes bych byla mrtvá, určitě, díky chlastu,a včera jsem si užívala s vnukem na výletě,kluk zářil, šťastnej, já utahaná, ale šťastná taky, to je život, né u flašky sama, chcípat, protože alkoholik neumírá, ale chcípá jako zvíře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter