Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Zkušenost v léčbě
#3022
Zkušenost v léčbě Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj všichni..Rok nepiju a jsem střízlivý. Nikdy bych nevěřil, že to dokážu být bez alkoholu. Mám svoji firmu, zakázky jsme uzavírali v hospodě, chodili jsme do restaurace na firemní večírky. Najednou jsem zjistil, že bez alkoholu nemůžu být.. Z večírku jsem chodil opilý za dva dny. Pak jsem byl v léčbě v Bohnicích. Nepomohla mi. Od kamarádky, která se také léčila kdysi v Bohnicích se závislosti na alkoholu, jsem dostal kontakt na p. Plocovou. Kamarádka jí měla jako terapeutku v léčbě a pak k ní chodila na doléčování. Pořád říkala, jak jí Monika pomohla. Kamarádka nepije už 5 let. K paní Plocové jsem se objednal a byl jsem překvapený. Chodil jsem za ní na terapii každý týden. Vždycky do mě vlila takovou zvláštní energii..Na nic si nehraje a rozumí mi.Teď chodím každých 14 dní a fakt se vždycky těším. P.Monika Plocová bude otvírat léčbu závislostí. Strašně ji fandím. Moc mi pomohla a pomáhá. Tak se s Vámi jen dělím o zkušenost, že je člověk, který pomáhá srdcem. Monika má webové stránky www.mplocova.estranky.cz. Radek
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3023
Re: Zkušenost v léčbě Před 13 rok, 2 měsíce  
Taky jsem se léčila u Moniky.Úžasnej člověk,má svou vlastní zkušenost s alkoholem a ted jako terapeutka má co nabídnout,rozumí nám a ví jak na to.Osamostatnila se a otvírá centrum Emblema.Kdo ještě váhá a neví na koho se obrátit,zavolejte na 775955004-přímí kontakt na Emblemu.
Stojí za to mrknout na její stránky.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter