Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosím o radu, přítelkyně pije
#54462
Prosím o radu, přítelkyně pije Před 5 rok  
Jarda: Ahoj. Mám přítelkyni a nevím to jistě ale myslím si že má problém s alkoholem. Vždy o víkendu se mi zdá opilá. Nasel jsem i schované víno. No nejvíce mě znepokojuje to že se snažíme o miminko. Prosím vás o radu. Díky moc.
Jarda
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 02/04/2019 13:30 Provedl: Stopka. Důvod: nadpis
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54463
Re: Prosím o radu Před 5 rok  
Těžko radit dle toho mála co si napsal...
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54464
Re: Prosím o radu Před 5 rok  
Přítelkyně měla dost těžký život od svých 16let se musela starat sama o sebe takže myslím si že i to ji trochu poznamenalo. Nicméně je dost náladová poslední dobou. Já jsem se s ní o tom ještě neodvážil mluvit ale dříve jsme chodili třeba na vínko a jelikož jsem z jižní Moravy tak jsem na víno zvyklý. Ale i tak se mi zdálo že vždycky vypije víc než já. Jinak já asi s alkoholem problém nemám . Pracuju jako řidič takže klidně i 14 dnů bez kapky alkoholu. Jenže přítelkyně podle mě pije denně. Nic z ní necítím ale to asi proto že má věčně mentolové žvýkačky. Prostě si už nevím rady. Chtěl bych si s ní o tom promluvit ale bojím se její reakce moc jí miluju a nechtěl bych ji ztratit.
Jarda
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54466
Re: Prosím o radu Před 5 rok  
Jarda,

...už som Ti písal vedľa, v chate, aby si si pozorne prečítal o fetálnom alkoholovom syndróme/FAS a o pití alkoholu v prvom trimestri.

Nájdeš to tu:

1url.cz/PMVzw

Potom sa zodpovedne sám rozhodni, či takéto dieťa chceš vychovávať s alkoholičkou alebo sám...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 02/04/2019 14:48 Provedl: Ja. Důvod: Oprava chybnej predikcie... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54477
Re: Prosím o radu Před 5 rok  
tohle není sranda...

než s ní budeš mít nechráněný pohlavní styk (jako DOUFEJ, ŽE NENÍ TĚHOTNÁ A NENARODÍ SE VÁM POSTIŽENÉ DÍTĚ) vyřešte nejdřív to podezření...

JAK to víno bylo schované ? to je celkem podstatné...
člověk, který nemá problém s alkoholem, nemá ani potřebu dávat ho na neobvyklá místa...

mluv s ní o tom.. empaticky.. nic jí nevyčítej.. zřejmě se za to stydí...
pozoruj ji.. když jste spolu celý den - pije ? má láhev schovanou třeba v koupelně/wc/chodbě - prostě tam, kam si může dojít a nepozorovaně se napít?
pokud pije Tajně, tak problém Má

a než otěhotní, musí to vyřešit.
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter