Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: můi syn je alkoholik
#6011
můi syn je alkoholik Před 12 rok, 8 měsíce  
můj syn je alkoholik,dochází do psychologického centra kde jsem ho donutila jítprotože na léčení již jednou byl.Po poradě slékařem který mi řekl pokud nebude chtít dobrovolně na léčbu tak ho nikdo nedonutí.Protože máme vlastní firmu tak se mu tolerovalo i pití s tím že se poslal domů.Nyní mu přišla exekuce na 20 000Kč,protože před 3 rokama kouřil na nádraží a místo pokuty 500Kč kterou nezaplatil tak má teť platit tolik.Protože s nim byli problémi už dříve tak jsme mu dali trvalé bydliště na obec.NO a on tenhle problém začal řešit pitím ještě víc.Tak jsme mu řekli že buď bude doma kde bude dostávat určitý obnos na den bude mít navařeny oprany a bude splácet dluh ,nebo ať si de kam chce .Rozhodl se jinak spával na černo někde na ubytovně a dojídal zbytky jídel v práci co chlapi nesnědli.Protože teť byli svátky a on už vypadal tak špatně že jsem mu navrhla aby ten svátkový týden byl unás,protože jsme měli zaplacenou dovolenou,Když jsme se vrátily tak doma nebyl,navíc nám mistr sdělil že ho musel poslat s práce domu jak byl opilý hnet ráno,pak jsem ještě zjistila že mi ukradl 20 000Kč.Vůbec nevim co mám v této situaci dělat.Místo hlídání domu prošmejdil celý dům protože ty peníze jsem měla dobře schované a za ně zase pije.Ohlásit to na policii asi není řešení,ale jak to sním vyřešit až se vrátí nevím,K vůli němu beru prážky od nervů a toto mě úplně položilo,přitom já ani manžel nepijem a ani nekouříme.Můžete mi prosím někdo poradit co máme v takové situaci dělat.Budu moc vděčná za váš příspěvek
AnnaSehnálková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6013
Re: můi syn je alkoholik Před 12 rok, 8 měsíce  
Syn je plnoletý, svéprávný, vybral si svou cestu.Vy byste měli dodržet to, co si on vybral, nepodporovat ho, neomlouvat, a hlavně být v tomhle důslední.Až spadne na dno, půjde se léčit, možná ne, skončí jako bezdomovec, ale je to jeho vůle.Je to pro Vás jistě těžké, ale Vy mu svou podporou spíš ubližujete.Spoléhá se na Vaši pomoc, což je chyba.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14156
Re: můi syn je alkoholik Před 10 rok, 9 měsíce  
Mám syna kterému je 35 let,je alkoholik i když se už léčil zase do toho spadl.Neplatí alimenty neplatí půjčku kterou si vzal s bývalou manželkou.Byli spolu 2 měsíce vzali si půjčku 170 000CZ.
Za dva měsíce až to utratily tak jeho manželka požádala o rozvod a chtěla po něm výživný na sebe 7 500CZ.Aby to nemusel platit tak jsme to dali právničce která celou věc dořešila protože v tu dobu byl již na léčení.Nedávno nám jedna paní poradila že se po rozvodu dělí i dluhy, tak jsme to opět dali právničce aby to nějakým způsobem vyřešila protože syn už zaplatil 100 000CZ a teť ojema přišla upozornění od vymahací firmy.Jenže syn na všechno kašle s právničkou nekomunikuje,protože je pořád opilý.Nejhorší však pro mně i pro manžela byl minulý týden, kdy volal ať pro něho přijedu na ubytovnu že už dál nemůže a že si něco udělá že má po životě.Tak jsem pro něho jela,ale napřed sem ho poslala na psychosociální centrum,tam když viděli že je stejně opilý tak ho objednali.Když jsem pro něho přijela tak sotva stá na nohách a začal mi vykládat ať zajedu k tesku že tam na něho čeká 13 bezdomovců a že ho chcou zbít.Když jsem tam dojela tak tam samozřejmě nikdo nebyl,tak jsme jeli domů.Po příjezdu se doma na dvoře vrhl na psa válel se s ním a pořád mu vysvětloval jakej má zkurvenej život.Pak se nám ho z manželem podařilo dostat dovnitř aby se mohl okoupat.Když jsem mu domlouvala jak vzpadá ta mi tvrdil že nemůže v noci spávat a že tak vypadá protože 3 dny nespal.Po okouoání přišel do obýváků,kde byla puštěná televize kde zrovna byl program o sopkách jak z nich vytéká láva,a teť to začalo začal nám tvrdit proč tak topíme že ty kamna jsou ůpně horký a donesl si z kuchyně vodu a začal televizi polévat .s manželem jsme ho chytli dali mu hypnogel na spaní a odvedli ho do patra se vyspat.Mezitím nám ještě 2x spadl.Protože jsme z toho byli úplně mimi tak jsme volali obvodnímu lékaři co s ním máme dělat.Ten nám řekl ať ho naložíme a zavezeme do Kroměříže.Tak jsme zavolali do Kroměříže a tam nám řekli že nám ho nevemou a že by ho měl napřed vidět obvodní lékař.Tak jsme ho nechali vyspat,samozřejmě ráno si nic nepamatoval a spíš to vypadalo jako že jsme si to vymysleli.Od té doby je zase na ubytovně kde jsem za ním 2x byla a to byl tak opilý že mě asi ani nepoznával a nemohl ani mluvit.Vůbec nevím ja se k němu mám zachovat nebo co bychom mohli udělat.Prosím jestli máte nějakou radu napište.Děkuji
AnnaSehnálková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14157
Re: můi syn je alkoholik Před 10 rok, 9 měsíce  
Co chcete slyšet?
Liba už Vám odpověděla.Je to jeho život a pokud nebude chtít sám,tak s tím(s ním) nic neuděláte!!!Je to sice tvrdé,ale je to tak.
Bartošík Vít
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 05/03
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14190
Re: můi syn je alkoholik Před 10 rok, 9 měsíce  
Nevím přesně jak to funguje, ale co zbavení svépravnosti? Následně byste ho dostali do léčebny...
Ella

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter