Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Vidím to jen já?
#66135
Vidím to jen já? Před 5 měsíce, 3 týdnů  
Přeji všem, pěkný den..seděla jsem u večerky, kam chodím každý den. Schází se tam opravdu dost lidí Alkoholici, bezdomovci... Jsem taky alkoholička takže posedávám s nimi. Když jsem se rozhlédla kolem sebe všimla jsem si že celá ta parta, každý člověk měl vážně špatný zdravotní stav. Jako jsou, střevní, žaludeční potíže,rychlý úbytek váhy apd. Všichni máme vážně těžký průběh. Sedíme naproti sobě a trnem hrůzou co se to děje.. Napadlo mě, jestli není právě otrávený ten alkoho. Úmyslně, aby se prostě zbavili nás nepoužitelných, alkoholiků a sociálně slabšíš lidí.. .. Zkuste se schválně podívat kolem sebe jestli to vidím taky..
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Duchcov Narozeniny: 05/03
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66136
Re: Vidím to jen já? Před 5 měsíce, 3 týdnů  
Jako jestli je to vtip tak dobrý

Jinak tedy nepiju někdy od února a všechny ty střevní problémy zmizly dokonce zmizly i hádky s manželkou a vše se tak nějak zlepšilo.

Takže jestli je tam jed tak musí být nějaký psychoaktivní, ale jestli Vám to nikdo neřekl, tak na ten jed je volně dostupně antidotum, které má každý doma - abstinence
Pan HO
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66137
Re: Vidím to jen já? Před 5 měsíce, 3 týdnů  
Blbě jsem to napsala myslela jsem tím jedem hlavě chemii kterou dnes nahrazují všelijaké suroviny.. Nenašla jsem tu možnost upravit příspěvek
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Duchcov Narozeniny: 05/03
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66138
Re: Vidím to jen já? Před 5 měsíce, 3 týdnů  
No nevím , tvůj příspěvek byl jako , že posedáváš spolu s ostatníma lidma co pijí a vidíš jak je to ničí....

Prostě jsi v sociální skupině, která má obecně špatný životní styl a ten se odráží.

Ve 20 je chlastat několikrát týdně sranda a tělo se z toho rychle dostane, ale jak narůstá věk tak se to všechno zhoršuje.

Já pozoruju své kamarády s kterýma jsem chlastal ve 20-30, že teď když nám je 40+ jim naskakují různé civilizační choroby , tu vysoký tlak, tu cholesterol, cukrovka atd..

Jinak myslím co se týká stravy, tak jde o to si vybírat kvalitní suroviny, nejíst stále ve fast foodech atd...

PS. Jinak pod příspěvkem máš červené tlačítko upravit.
Pan HO
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/11/2023 16:08 Provedl: Pan HO.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66146
Re: Vidím to jen já? Před 5 měsíce, 2 týdnů  
Ano v alkoholu je jed a je to alkohol A pokud neumí člověk pít kontrolovaně, jediný lék je opravdu abstinence. Jinak ho čeká co popisujete. Postupný rozklad. Vidím to všude..
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66163
Re: Vidím to jen já? Před 4 měsíce, 3 týdnů  
Ahoj,
Jed už je jen ten alkohol, to zřejmě víš ne ? Jestli je tam nějak é např.barvivo atd.si přečti na zadní straně flašky, procenta alkoholu ve flašce to je ten JED co tē ničí. Tak už chápeš co ti chci tímto napsat ?
Viktorie
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter