Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: alkoholizmus.
#7489
alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
jsem alkoholik a otravuji stím celou rodinu a okolí do práce chodím pod vlivem alkoholu/stracený případ k nevyřešení/.
tomáš urban. 86

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7490
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
Tomáši, ztracený jistě nejsi.Jen se svěř, jsou mezi náma tady takový, že byli asi na tom hůř, přesto se snaží, abstinují, chtějí žít.Nefňukej a makej na sobě, jde to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7492
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
já mám taky takovýho otravu v rodině. je to můj bratr. kdyby tohle dokázal říct můj bratr, tak bych řekla huráááá, ale nedokáže. on je alkoholik. on je daleko za tebou. ty už jsi podal ruku tomu se z toho dostat, už jen tim, že sis přiznal barvu, dokážeš to říct - napsat, že víš že s tim otravuješ celou rodinu a že piješ...
katerina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7498
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj, je dobře, že si uvědomuješ, že jsi otravný, ale nejen to, jsi pro rodinu i obrovskou přítěží. Jediné řešení které Ti navrhnu je léčení, ale ne ambulantní, to je o ničem, to mám vyzkoušené, ale na tvrdo ústavní léčení a čím dřív půjdeš, tím lépe a musíš vědět že se toho neřádu chceš zbavit.
S pozdravem Zdeněk, který do padesáti chlastal a teď už téměř deset let abstinuje.
Zdeněk - léčený alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7502
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
Tak to asi taky potřebuju - tvrdou ústavní. Pořád se snažím sama a nejde mi to. Je mi stále špatně a nevím proč - abstinenční příznaky, po týdnu nepití? To by mi mělo být lépe, ne? Vůbec si nevím rady. Blanka
Blanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7540
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
čekala jsem, že tyhle stránky trochu pomůžou. No, dost naprd,

tady odborníci asi spí.

Za mne je dobře, že to víš, že si to uvědomuješ a dál? Děláš něco víc, než že si tu postěžuješ?
Co ti ten alkohol dává, jaký problém tím odstraňuješ?

Nikdo nechlastá jen tak, že by se úplně nudil.
Daniela

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7541
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
Blanko po týdnu nepití? To je za mne úplně OK, že ti bude zle - ještě bych vsadila na další týden,

otázka je, co jsi pila a jestli často.

Mně je blbě, co jsem vysadila 5 piv denně nebo 1/2 litru vína už 3 týdny. Bojuju, to přejde...
Daniela

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7714
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj všichni, jsem moc ráda, že jsem objevila tyto stránky. Asi jsem alkoholička, ale chci s tím bojovat. Mám celkem pevnou vůli a spousta motivací přestat. Když pročítám tady příspěvky tak sama sebe vidím v některých stádiích pití alkoholu. Každému tady přeji mnoho úspěchů
Jarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7716
Re: alkoholizmus. Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Jaruš.Přeji hodně štěstí a přidám návod.S alkoholismem žádnou bitvu nevyhál ještě nikdo.U závislého vždy v bitvě zvítětil.Je lepší alkoholismus PŘIJMOUT JAKO NEVYLÉČITELNOU NEMOC.Držím palce!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8865
Re: alkoholizmus. Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj
Tomáši, ztracený případ nejsi. Byl bys jím, kdyby jsi si to o sobě pořád říkal...
Danielo...stránky jsou jaké jsou... Stránka, doktor, prášky atd není nic samospásnýho. Tu dřinu musíš udělat ty a nikdo jiný, to za tebe nemůže udělat.
Není nic, co by jako samo od sebe od "TOHO" pomohlo.
Lidi, co mají za sebou svý, ví, o čem se tu píše a taky ví, že jsou to dobré, rady zaplacené vlastnímy zkušenostmi.
A to je cena opravdu vysoká. proto to sem píšou, že nechtějí, aby pokud to bylo možné, si člověk, co sem přijde pro radu procházel podobným martýriem, jako spousta lidí tu...
Ahoj
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter