Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Lidé a alkohol Kocovina Celebrity a kocovina - jaké rady a léky na kocovinu mají slavní

Celebrity a kocovina - jaké rady a léky na kocovinu mají slavní

PDF Tisk Email
celebrity_a_kocovina_z_alkoholuO kocovině bylo na tomto webu popsáno mnoho stránek. Dozvěděli jste se, jak kocovina vzniká a která chemikálie ji převážně způsobuje, dále jak se léčí bez léků i s léky, ale jak s ní bojují celebrity? Tak o tom se dozvíte na této stránce.

Celebrity_a_kocovina


Karel Heřmánek, herec (fotografie)

Poslední dobou už s kocovinou nebojuju, protože už ji nemívám. Ale dřív jsem ji léčil tradičně, musel jsem si dát to, co ji způsobilo. Je fakt, že tak to šlo pořád dokola, ale vždycky se z toho člověk musel vylízat. Radím vyhánět čerta ďáblem, ale dnes už to nepotřebuju.


Ester Janečková, moderátorka (fotografie)

Musím se přiznat, že jsem nikdy nepoužila žádné preventivní přípravky, protože se dá těžko naplánovat, jak ten večer dopadne. Každopádně je dobré předcházet kocovině tím, že člověk hodně jí a k alkoholu pije ještě vodu. Vyprošťováky nepoužívám, na mě funguje hovězí nebo kuřecí vývar. Také česnečka je snad dobrá.


Ivan Hlas, zpěvák (fotografie)

Můj recept na úspěšné zvládnutí kocoviny je pořádně se vyspat, pak si dát jedno, maximálně dvě piva, pořádně se najíst, a pokud to je možné, jít se projít do lesa. To funguje a potvrdili mi to i známí. Jen se to nesmí s tím pivem přehnat. Také je dobré zajistit si druhý den po bouřlivějším večírku volno, stejně nic neuděláte.


Bára Basiková, zpěvačka
(fotografie)

Mám štěstí, že kocovinou netrpím. Nesetkávám se s tím tak často, abych měla nějaké vychytávky.
Jen vím, že když se člověk opije kvalitním pitím, nejsou ty následky tak zlé jako z alkoholu špatného. A vůbec nejhorší je kombinace pití alkoholu a kouření cigaret, to potom pekelně bolí hlava.


Jan Hřebejk, režisér (fotografie)

Jak zahnat kocovinu? Hodně vody, nic jiného, jen velké množství vody, člověk musí zahnat dehydrataci, kterou alkohol způsobuje.


Cameron Diaz
(fotografie)

"Alkohol se dá vyhnat zase jen alkoholem," směje se hrdinka "Charlieho andílků", která díky častým pitkám dobře ví, o čem mluví. "Proto pěkně po ránu pivo a nějaký tučný hamburger!"


Russell Crowe (fotografie)

"Bez debat tequilu s ledem. Nakonec, kdybyste pili jenom tenhle drink, nemuseli byste se otravovat s kocovinou," chválí svůj oblíbený nápoj představitel "Gladiátora".


George Clooney (fotografie)

"Nějaký italský digestiv. Je pravda, že vám bude po ránu chutnat, jako kdybyste se napili surové ropy, ale garantuji, že příští ráno budete v pohodě," zapřisahá se známý gentleman.


Kate Hudson (fotografie)

"Nedám dopustit na rajčatovou šťávu a čerstvé ovoce. Ideální je mít doma nějaké avokádo," tvrdí dcera legendární herečky Goldie Hawn. Kocovinu prý nejlépe ničí vitaminy, poradila jí maminka.


Renée Zellweger (fotografie)

"Dejte si pořádnou anglickou snídani. Buď vejce se slaninou, nebo bílé fazole a několik toastů, kocovina je hned pryč," slibuje baculka ze slavného snímku "Deník Bridget Jonesové".


Colin Farrell (fotografie)

"Nejdříve vypiju tak dva litry vody. Pak si dám míchaná vajíčka se špekem. Nejlépe, když je udělá maminka, ale zvládnu je i sám," radí hvězda velkofilmu "Alexandr".

 
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny