Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Alkoholismus Skutečný příběh alkoholika Otec alkoholik zemřel na zánět slinivky břišní - skutečné příběhy alkoholiků a jejich rodin

Otec alkoholik zemřel na zánět slinivky břišní - skutečné příběhy alkoholiků a jejich rodin

PDF Tisk Email

otec-alkoholik-zemrel-na-zanet-slinivky-brisni-skutecne-pribehy-alkoholiku-a-jejich-rodin13.4.2014 - dotaz pana Petra v návštěvní knize webu Alkoholik.cz: Dobrý den, otec je alkoholik a má i závislost na lécích. Momentálně leží na JIP s těžkým zánětem slinivky a se silnou cukrovkou. Vše bylo způsobeno dlouhodobým užíváním prášků a chlastu, nic dědičného. Vím, že pokud vše na JIP dopadne dobře, tak po příchodu domů bez protialkoholní léčby začne nanovo.

Ošetřující lékař nám sdělil, že protialkoholní léčení je nyní bezpředmětné, protože potřebuje speciální dietu, kterou mu v léčebně nemůžou poskytnout.
Je to pravda, případně znáte místo, kde by se mohl léčit s daným omezením?
Předem díky za odpověď.

10.5.2014 pan Petr píše:
Otec zemřel. Slinivka na kaši, postupné odcházení orgánů, ledviny..plíce..problémy se srdcem, po třech dnech v umělém spánku a ulehčující operaci.. konec! 56 let, mladý chlap, ale po x letech užívání alkoholu v kombinaci s různými práškami, hlavně na spaní, smrt!

 
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny