Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...12
Dolů
Téma: Přestal jsem pít
*
#34378
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Škorpióne, já teď dumal o čem píšeš, jak jsem to celý roky kroutil přesně takhle, jak sem měl právě v pocit, že mě v alku napadaj zajímavý věci, to už mi pak bylo celkem fuk, jestli víno, pivo, tvrdej neb co, po letech zábav s partičkou sem pak spíš nejradši sám řešil a hloubal - ale nic pořádnýho sem vlastně nevyhloubal, akorát mi vlastně bylo blbě.
A jak tak koukám na tvůj erb, doufám, že podobný potvory nepolezou po stěnách, nebudou skákat ze všech koutů, nepolezou mi z nohavic - víš, na co asi narážim, já sem teď každej den rád, že sem to zasek, nějak se to povedlo, věřím tomu.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34381
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Šantalko, muzu rict, ze prostredi, kde je normalni pit, to je fakt krizovka..to je pak z cloveka nerizena strela. Hlavne, ty vikendy, protoze vsichni maji dobrou naladu a jeste si ji vylepsi alkoholem, proc ne,ze? Tak se pak clovek sveze s nima.. Bohuzel, pro nas alkoholiky to vsak pak nekonci jednim"nevinnym"dnem, ze? Jakmile se clovek dostane za hranici, tak to uz proste ubrzdit nejde.. Ale ty nase zkusenosti docela pomahaji, myslim tim ty spatne stavy..takze ja uz nejaky chlastani v tahu uplne vypustil. Nestojim o ty abstaky, kdyz to pak clovek utne na hulvata..to je pak jizda..ale fakt nejhorsi shledavam tu psychickou stranku cele veci..nez se clovek opet zregeneruje a ma zase tu prirozenou radost ze zivota..nez prejdou ty depky, strachy, uzkosti..ach jo. Kdokoliv se na tebe koukne jakoby rikal: No nazdar, ten zase vypada, totalne zdevastovanej. Sochari, partickou to zacinalo, ale pak se to vyvinulo ve"vyssi ligu"a clovek zustal pak uz skoro sam. No, delirium, o to nestojim..stacili mi ty luxusni abstacky..i ty jsou zivot ohrozujici. Zatim se drzim, v tydnu nepiju vubec, neni cas..ale to vis, vikend, to je hrozba. Obcas se to podela, nicmene kdyz uz se to podela, tak jsem prisny..jeden den a pak dost.
Škorpion
Junior Boarder
Příspěvky: 37
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34382
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Přesně!! V týdnu jsem cajk, není problém. Dnes jsem si tak psala deník (vrátila jsem se k tomu) a napadlo mne, že takhle 2/3 života promrhám na vystřízlivění a dávání se do kupy, hrozný zjištění, to nechci. Když bych brala, že jsem v půlce života(jsem optimista), tak je fakt nejvyšší čas, protože jinak nejsem v půlce, ale ve dou půlkách (jo, myslím tím p.del).Ono by to přitvrdilo a bylo by to horší a horší a došlo by na Deea a ostatních slova... Takže držme si palce a užijme si ten víkend s radostnou střízlivostí.
PS: Piju fakt další vodu a je mi líp, jakoby do mě vplouvala energie, optimismus a nepotřeba chlastat. je po žízni jako takové. Budu se jí držet, dám vědět.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34383
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
No, já do sebe pořád nechci sázet kolu a kofolu, tak jsem si snad poprvé od dětství koupil šťávu a dělám si šťávičky. A místo počáteční čokolády, to jsem do sebe nasázel třeba celou Studentskou pečeť ... jsem najel na sušený ovoce, skoro vždycky mám něco i po kapsách. Slaný arašídy už nemůžu a jsou takový trochu vínopivní. Checheche - já se teď chyt za hlavu a na chvilku podešel od compu, protože jsem si se smíchem, ale fakt, uvědomil, že by mě v životě nenapadlo, že si budu psát s holkama o kofole a pamlskách! Ale dobrý, říkám si, jsem vlastně pacient a beru se tak, nechci na to zapomenout a je to dobrý. Tak Šantalko a všichni - krásnej víkend přeju!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34384
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
To je podle mne právě to nejhorší, že ten chlast je prostě všude - dokonce v místní pekárně,cukrárně. Všichni popíjej imrvére a jak jsem tak koukala, problém bude mít hodně z nich. To poznám bezpečně Přitom je to jedna z nejhorších drog, tolerovaná a propagovaná - třebas reklamy,že.
Ale myslím, že většina lidí to neřeší, ani vlastně netuší,kam až se můžou zvrhnout.
Mám kámošku,která denně vysaje večer minimálně půl litru vína a tak jednou týdně se ožere. Myslí si,že je to v pohodě, neb to tak dělají všichni. Další kámoška dělá totéž a navíc bere AD a furt se diví, že je oteklá, unavená a že je jí blbě.
Ano,možná jsou to jen konzumentky, ale škodí to stejně.
My se tu aspoň pokoušíme o řešení, se střídavými úspěchy. Ale ve světě, kde je alkohol součástí života,je těžké si po x době abstinence neříct - když ostatní, zvládnu to taky.
Jinak - krom vody,které denně vypiju skoro 3 litry (dávám si ji do lednice, ledová mi děsně chutná) opravdu navíc vypiju tak litr toho kopřivového čaje s medem.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34385
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Jo, ty tekutiny opravdu pomahaji, to mame asi vsichni spolecne.. Prave jsem nekde cetl, ze ten alkohol jako nuti ten mozek pit, jako takova falesna iluze, ze ma clovek zizen. Takze to je pak nekonecny kruh. Kort kdyz pak clovek strizlivy..to porad pije, pije, pije a ne jen proto, ze je dehydratovany..to mne taky na alkoholu vytaci. Vsem drzim palce a kdyby neco, tak at to alespon dobre dopadne. Kez nas strezi anti alko andele...
Škorpion
Junior Boarder
Příspěvky: 37
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34386
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Tady je třeba podle mne přesně popsán názor lidí - buď alkáč vybírající popelnice, nebo konzument.Zajímalo by mne,co vedlo autora k sepsání toho elaborátu. V něčem má pravdu, ale absolutně neví,o co jde, ale musí to prezentovat Nevěděla jsem, jestli se mám smát, nebo plakat,nebo to prostě .. vzít. Nebýt to ovšem na Idnes vytaženo jako zajímavý blog!!. Jediné zajímavé je diskuse a odkaz na Londona
kvetoslavvybiral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=525968
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34387
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
At si ten typek, co to psal, radsi pusti film Ztraceny vikend...
Škorpion
Junior Boarder
Příspěvky: 37
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34388
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Koukal jsem na ten článek na blogu ....jasné .....stručné....pravdivé
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34389
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Nejlepší je úvaha o tom, že alkoholik svoji rodinu nejdříve zničí jak ekonomicky tak psychicky a pak se dožaduje podpory a ocenění u téže rodiny....vždyť on je nemocný a přeci už měsíc!!!!!! nepije
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter